Szkło hartowane / folia do Xiaomi Redmi Note 9T 5G

 

Niezależnie od tego jak bardzo ostrożną osobą jesteś, każdemu z nas zdarzyło się upuścić telefon. Zawsze wtedy najbardziej martwimy się o ekran, gdyż to przez niego obsługujemy smartfona, a kiedy jest rozbity, znacznie zmniejsza się komfort korzystania z niego. Aby zapobiec jego uszkodzeniu, zachęcamy do zakupu folii lub szkła hartowanego do Xiaomi Redmi Note 9T 5G. W naszym sklepie można znaleźć najlepsze rozwiązania do zabezpieczenia ekranu smartfona. Produkty przez nas oferowane pochodzą od czołowych producentów i są wykonane z wysokiej jakości materiałów niewpływających na funkcjonalność ekranu. Jeśli zależy nam na całkowitym bezpieczeństwie telefonu oferujemy również etui do Xiaomi Redmi Note 9T 5G, dostępne w naszym sklepie internetowym.

Jakiej firmy szkło hartowane do Xiaomi Redmi Note 9T 5G?

Podczas dokonywania wyboru ochrony na ekran smartfona, uwagę polecamy skupić tylko na uznanych producentach i markowych produktach. Dzięki temu unikniemy rozczarowań słabą jakością i zmarnowanych pieniędzy. Czołowymi producentami są takie firmy jak Mocolo, 3mk, Spigen, T-Max czy Whitestone. Ich rozwiązania są idealnie dopasowane do danego modelu telefonu, dzięki czemu cała powierzchnia wyświetlacza jest zabezpieczona. Dobrej jakości materiały nie wpływają na obraz na ekranie ani czułość dotyku. Najwięksi producenci na bieżąco także udoskonalają swoje rozwiązania na podstawie opinii użytkowników. Zatem produkt, który kupujemy, jest całkowicie dopracowany, przeszedł wiele testów, a my możemy cieszyć się wzorową ochroną.

Szkło hartowane do Xiaomi Redmi Note 9T 5G - jakie wybrać?

Trzeba na początku zrozumieć, że jest wiele rodzajów zabezpieczeń na ekran smartfona. Najpopularniejsze jest szkło hartowane, jednak istnieje również folia ochronna i szkło hybrydowe. Szkło hartowane do Xiaomi Redmi Note 9T 5G wyróżnia się wysoką twardością, bo aż 9H. Oznacza to odporność na zarysowania nawet ostrymi przedmiotami i amortyzację lekkich uderzeń. Szkło hybrydowe z kolei jest nieco mniej wytrzymałe, a jego twardość jest równa 7H. Wyróżnia się doskonałym dopasowaniem poprzez swoją elastyczność. Na co dzień jest praktycznie niewidoczne i jest najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem dla osób niezdecydowanych.

Folia ochronna do Xiaomi Redmi Note 9T 5G jest najcieńsza ze wszystkich rozwiązań, a jej twardość zazwyczaj wynosi ok. 3H. Jest ona odporna na delikatne zarysowania, a jej głównym zadaniem jest ochrona przed zabrudzeniami i tłustymi odciskami palców. Folia ma wielu zwolenników dzięki swojej niewidoczności po założeniu na ekran. Jest tak cienka, że jej obecność jest całkowicie niezauważalna, przy codziennym użytkowaniu. Różne rodzaje zabezpieczeń na ekran, spełniają inne funkcje i nadają się dla innych osób. Najmocniejsze jest szkło hartowane, jednak przez to też jest najgrubsze. Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest szkło hybrydowe takie jak 3mk Flexible Glass.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na ekran?

Ekran jest elementem najbardziej narażonym na uszkodzenie i jego zabezpieczenie zaraz po zakupie to bardzo dobra decyzja. Wielu klientów żałuje po zbiciu wyświetlacza, że nie zainwestowało w szkło hartowane lub folię ochronną do Xiaomi Redmi Note 9T 5G, które mogłyby ochronić go przed zniszczeniem. Niestety koszty naprawy ekranu są bardzo duże i znacznie przewyższają cenę produktu ochronnego, dlatego lepiej zawczasu zamontować zabezpieczenie na ekran naszego telefonu. Polecamy wybierać jedynie markowe rozwiązania, dzięki czemu nie zawiedziemy się na jakości, a produkt posłuży nam długi czas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl