Szkło hartowane / folia do Xiaomi Redmi Note 11 Pro/11 Pro 5G

Ekran każdego smartfona to jednocześnie najważniejszy i najbardziej wrażliwy element jego budowy. Warto zatem chronić go za pomocą szkła hartowanego do Redmi Note 11 Pro/11 Pro 5G. Taki produkt jest niezwykle cienki, idealnie przejrzysty i na co dzień praktycznie niezauważalny na ekranie. W naszej ofercie posiadamy także szkła na aparat smartfona, który również może ulec zniszczeniu lub zarysowaniu, co znacząco pogorszy jakość zdjęć. Wszystkie produkty w naszej ofercie sprowadzamy od uznanych marek takich jak SpaceCase czy POF. Są to szkła najwyższej jakości, o twardości aż 9H, których montaż jest bardzo prosty i długotrwały. Polecamy zajrzeć także do naszego działu z etui na Redmi Note 11 Pro/11 Pro 5G, aby jeszcze lepiej zabezpieczyć Twoje urządzenie.

Szkło hartowane do Redmi Note 11 Pro/11 Pro 5G - jakie wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz 2 rodzaje szkieł, którym warto się przyglądnąć. Jest to szkło na ekran do Redmi Note 11 Pro/11 Pro 5G oraz szkło na aparat. Każde z nich ma podobne właściwości, jednak ich zadanie jest nieco inne. Przyjrzyjmy się najpierw zabezpieczeniu na ekran. Jest to szkło hartowane o twardości 9H, co oznacza, że jest odporne na zarysowania ostrymi przedmiotami. Także podczas upadków, takie szkło może zapobiec rozbiciu wyświetlacza, ponieważ amortyzuje i pochłania siłę uderzenia. Na jego powierzchni dodatkowo zaaplikowano powłokę oleofobową, która ma za zadanie odpychać kurz i drobinki brudu, co ułatwia czyszczeni ekranu.

Drugim produktem, na którym warto się skupić, jest szkło na aparat do Redmi Note 11 Pro/11 Pro 5G. Chroni ono obiektywy aparatu głównego w smartfonie i zapobiega ich zarysowaniu lub rozbiciu. Ma podobne cechy do szkła montowanego na ekran - ta sama twardość oraz powłoka oleofobowa. Takie szkło jest również bezpieczne w przypadku mocnego uderzenia i rozbicia go. Dzięki specjalnym właściwościom nie pokaleczy nam rąk oraz nie porysuje obiektywów aparatu.

Jakiej firmy szkło na Redmi Note 11 Pro/11 Pro 5G?

W naszej ofercie znajdziesz najlepszych producentów z branży GSM zajmujących się zabezpieczaniem ekranów i aparatów w smartfonie. Są to np. SpaceCase czy POF. Te firmy dbają o najmniejsze detale już na etapie produkcji, co przekłada się na ich idealne dopasowanie do wyświetlacza oraz odpowiednie zabezpieczenie. To również te marki tworzą bogate zestawy montażowe, które otrzymujemy wraz z produktem. Pozwalają one nawet osobom robiącym to pierwszy raz, bez problemu zamontować szkło do Redmi Note 11 Pro/11 Pro 5G na ekranie lub aparacie, tak aby trzymało się tam przez długi czas.

Czy warto zamontować szkło hartowane na telefon?

Bez wątpienia szkło hartowane zarówno to montowane na ekranie telefonu jak i to na jego aparat jest jednym z najlepszych produktów ochronnych, które warto zakupić zaraz po rozpakowaniu nowego telefonu. Dzięki szkle nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo smartfona i możemy wykorzystać jego potencjał niezależnie od warunków i naszego stylu życia. Szkło do Redmi Note 11 Pro/11 Pro 5G jest również znacznie tańszym rozwiązaniem niż naprawa ekranu bądź aparatu w telefonie w wyspecjalizowanym serwisie oraz przysporzy nam zdecydowanie mniej nerwów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl