Szkło hartowane / folia do Xiaomi Redmi Note 11/11s

Szkło hartowane do Redmi Note 11/11s to jedyna, tak wytrzymała ochrona, która może zapobiec rozbiciu ekranu w Twoim smartfonie. W naszej ofercie znajdziesz szkła zarówno do ochrony ekranu jak i aparatu, który także wymaga zabezpieczenia w celu uniknięcia szkód podczas upadków. Wszystkie szkła w naszej ofercie pochodzą z najlepszych fabryk renomowanych marek takich jak POF czy SpaceCase. Dzięki temu są to produkty najwyższej jakości, idealnie pasujące do danego urządzenia i niewpływające na funkcjonalność ekranu czy też wyrazistość zdjęć. Pamiętaj, że aby w pełni zabezpieczyć smartfon, warto zakupić również etui na Redmi Note 11/11s.

Jakie szkło hartowane do Redmi Note 11/11s?

Szkło hartowane może być stosowane na telefonie w dwóch miejscach - na ekranie i aparacie. Zacznijmy od ekranu. Taki produkt chroniący wyświetlacz jest wykonany z wysokiej jakości szkła poddanego procesowi hartowanie. Oznacza to, że jego twardość to aż 9H, czyli jest ono odporne na zarysowania nawet ostrymi przedmiotami. Posiada również specjalną właściwość, która gwarantuje, że przy ewentualnym rozbiciu, szkła nie porani nam dłoni ani nie zarysuje ekranu smartfona. Szkło na ekran do Redmi Note 11/11s chroni na co dzień przed zarysowaniem, a w razie upadków urządzenia amortyzuje je i minimalizuje ich skutki. Szkło jest cienkie i doskonale dopasowane do kształtu wyświetlacza, dlatego jest praktycznie niezauważalne i szybko przyzwyczaimy się do jego obecności.

Drugim produktem ze szkła hartowanego jest to, które chroni aparat w naszym smartfonie. Zasada działania jest ta sama co w przypadku ekranu, a więc obiektywy są zabezpieczone przed zarysowaniami i ewentualnymi upadkami. Warto wspomnieć, że dobrej jakości szkło na aparat do Redmi Note 11/11s, np. od firmy SpaceCase posiada specjalną powłokę oleofobową, która zapobiega gromadzeniu się brudu i tłustych plam na jego powierzchni. Wpływa to pozytywnie na jakość zdjęć i ułatwia czyszczenie aparatu w razie takiej potrzeby,

Szkło na Xiaomi Redmi Note 11/11s - jakiej firmy?

W naszej ofercie mamy szkła hartowane wyłącznie od najlepszych producentów. Nie chcemy iść na kompromisy, dlatego każdy produkt jest nam dobrze znany i wiemy, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Firmy takie jak SpaceCase czy POF, które można zobaczyć w naszym asortymencie to czołowe marki, zajmujące się profesjonalną produkcją akcesoriów ochronnych od wielu lat. Ich szkła cieszą się bardzo dobrą reputacją, posiadają dodatkowe powłoki oraz co najważniejsze są wykonane z dużą precyzją, co przekłada się na idealne dopasowanie do danego elementu smartfona.

Szkło hartowane do Redmi Note 11/11s - czy warto założyć?

Szkło hartowane do Redmi Note 11/11s zarówno to na ekran jak i aparat to wydatek kilkudziesięciu złotych. Z kolei naprawa ekranu lub aparatu w serwisie może pochłonąć ich nawet setki. Jest to jeden z głównych powodów, dlaczego warto zamontować szkło na wyświetlaczu i aparacie smartfona. Kolejnym jest wygoda czyszczenia dzięki powłoce oleofobowej. Szkła są bardzo cienkie i dobrze dopasowane, przez co już po paru chwilach przyzwyczaimy się do ich obecności i nie będziemy zwracać na nie uwagi, ale wciąż nasz smartfon będzie chroniony. Jednym słowem - warto, gdyż montaż szkła hartowanego wiąże się z bardzo wieloma korzyściami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl