Szkło hartowane / folia do Xiaomi Poco X4 Pro

Zastanawiasz się, czy rzeczywiście potrzebujesz ochrony na ekran swojego smartfona oraz, czy nie okaże się ona sporym utrudnieniem w korzystaniu z niego? W naszym sklepie znajdziesz szkło hartowane do Xiaomi Poco X4 Pro, które na co dzień jest ledwo zauważalne na telefonie, nie wpływa na jego funkcjonalność, a może przynieść wymierne korzyści, w tm oszczędzić nam wiele pieniędzy. Wszystkie produkty w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych producentów, dzięki czemu nie mamy wątpliwości, że sprzedajemy szkła spełniające najwyższe standardy ochrony i dopasowania. Sprawdź sam i znajdź idealny produkt do ochrony ekranu Twojego smartfona. Zapoznaj się również z etui do Xiaomi Poco X4 Pro, które ochronią urządzenie przed poważnymi upadkami.

Szkło hartowane do Xiaomi Poco X4 Pro - jakie wybrać?

Wybór szkła na ekran jest stosunkowo prostą sprawą jeśli będziemy kierować się kilkoma prostymi wskazówkami. Pierwszą z nich jest twardość szkła. Uznaje się, że najlepsze szkła hartowane posiadają tę wartość na poziomie 9H, co oznacza, że nie da się ich zarysować nawet ostrymi przedmiotami. I to właśnie te szkła polecamy wybierać. Wiele produktów ma również dodatkowe ulepszenia w postaci na przykład specjalnych powłok. Powłoka oleofobowa zapobiega gromadzeniu się kurzu i odcisków palców na ekranie, co wspiera estetyczny wygląd telefonu i komfort użytkowania. Warto także zwrócić uwagę na dopasowanie szkła do danego smartfona. Odpowiednie wycięcia i pozostawiony niewielki margines na brzegach, tak aby można był zamontować również etui ochronne, to niezbędne minimum.

Pamiętajmy, że szkło do Xiaomi Poco X4 Pro to nie tylko ochrona ekranu, ale także aparatu. Taki produkt, wycięty na kształt obiektywów naszego smartfona, może zapobiec wielu nieprzyjemnym sytuacjom. Wysokiej jakości szkło na aparat w codziennym życiu nie zmniejsza wyrazistości zdjęć czy działania np. auto fokusa. Natomiast w razie upadku i rozbicia, czeka nas wymiana jedynie zakupionego szkła, które jest znacznie tańsze niż naprawa całego aparatu w wyspecjalizowanym serwisie.

Czy warto założyć szkło hartowane na Xiaomi Poco X4 Pro?

To pytanie często otrzymujemy od naszych klientów, którzy zastanawiają się, czy nie wystarczy im zabezpieczenie, jakie oferuje wysokiej klasy etui. Niestety, ale w wielu sytuacjach, a szczególnie podczas upadków ekranem do dołu, etui nie jest w stanie pochłonąć całej siły uderzenia oraz osłonić wrażliwej tafli dotykowego szkła. Dlatego każdemu serdecznie zalecamy zakup szkła na Xiaomi Poco X4 Pro zarówno tego na ekran jak i aparat. Jest to stosunkowo nieduży wydatek, po paru dniach zapomnimy o obecności szkieł na naszym urządzeniu, a w razie wypadnięcia nam telefonu z ręki nie będziemy mieli obaw o jego stan.

Szkło hartowane do Xiaomi Poco X4 Pro - jakiej firmy?

Firm produkujących szkła na ekran jest na rynku bardzo wiele. Jednak z naszego doświadczenia wiemy, że produkty tanich marek często są albo źle dopasowane, albo po krótkim czasie same zaczynają się odklejać od ekranu. Z naszej strony możemy polecić każdy produkt z naszej oferty od producentów takich jak SpaceCase czy POF. Są to firmy, które dokładnie testują każdą partię przed wypuszczeniem na rynek oraz na bieżąco udoskonalają produkty, tak, aby kolejne serie jeszcze lepiej zabezpieczały naszego smartfona.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl