Szkło hartowane / folia do Xiaomi Poco X3 NFC

Kupując nowy telefon, zazwyczaj na nie małe pieniądze, oczekujemy, że jak najdłużej będziemy mogli cieszyć się z jego funkcji i pełni sprawności. Niestety wypadki chodzą po ludziach, a nie trudno uszkodzenie dużego ekranu smartfona, np. podczas upadku. Dlatego warto zabezpieczyć go używając do tego folii ochronnej lub szkła hartowanego do Xiaomi Poco X3 NFC. W naszym sklepie internetowym można znaleźć produkty, tylko od czołowych producentów , które zapewnią naszemu telefonowi dodatkową ochronę, a nam spokój w trakcie używania smartfona. Do pełni ochrony warto zakupić także etui ochronne do Xiaomi Poco X3 NFC.

Szkło hartowane SpaceCase 5D do Poco X3 Pro/NFC

 Szkło hartowane SpaceCase 5D do Poco X3 Pro/NFC
Szkło hartowane SpaceCase 5D do Poco X3 Pro/NFC

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
szt.

Szkło hartowane POF Full Cover Glass do Poco X3 Pro/NFC

Szkło hartowane POF Full Cover Glass do Poco X3 Pro/NFC
Szkło hartowane POF Full Cover Glass do Poco X3 Pro/NFC

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,00 zł
szt.

Szkło na aparat SpaceCase do Poco X3 Pro/NFC

Szkło na aparat SpaceCase do Poco X3 Pro/NFC
Szkło na aparat SpaceCase do Poco X3 Pro/NFC

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,00 zł
szt.

Jakie szkło hartowane do Xiaomi Poco X3 NFC?

Na rynku jest mnóstwo różnych produktów, jednak głównie dostępne są 3 rozwiązania: folia, szkło hartowane i szkło hybrydowe. Różnią się od siebie głównie stopniem ochrony i w jakimś stopniu grubością. Jednak uważamy, że to drugą cechą nie powinniśmy kierować się przesadnie gdyż i tak po tygodniu każdy zapomina, że na ekranie znajduje się cokolwiek dodatkowego. Folia ochronna do Xiaomi Poco X3 NFC jest cienka, ale niestety tym samym zapewnia ochronę jedynie od zarysowań i otarć, ale nasz telefon wciąż narażony jest na upadki. Folia jest również trudna do prawidłowego zaaplikowania, gdyż przez swoją wiotkość może trudno być nam ją idealnie dopasować do telefonu.

Szkło hartowane do Xiaomi Poco X3 NFC jest grubsze od folii i zapewnia ochronę od wszystkiego co zafundujemy naszemu wyświetlaczowi (oczywiście w granicach rozsądku). Nie są mu straszne rysy, upadki, a nawet lekkie uderzenia. Jest też łatwe w montażu, gdyż posiada określoną strukturę, wystarczy je przyłożyć na oczyszczony ekran i właściwie nie ma możliwości zrobienia tego źle. Jednak w odpowiedzi na potrzeby konsumentów producenci wypuścili do sprzedaży szkło hybrydowe. Jest to niejako połączenie folii i szkła. Mniejsza grubość niż szkło hartowane, a jednocześnie podobny stopień ochrony i łatwy montaż sprawiają , że jest to rozwiązanie najbardziej uniwersalne i najciekawsze. Niestety ze względu ma swoje właściwości kosztuje zazwyczaj najwięcej, jednak uważamy że pieniądze zainwestowane w bezpieczeństwo i spokój ducha nigdy nie są zmarnowane.

Szkło hartowane do Xiaomi Poco X3 NFC – jakiej firmy?

Kiedy zadecydujemy jaki rodzaj ochrony na ekran chcemy zakupić warto zdecydować jeszcze jaką firmę wybierzemy. Czołowi producenci tacy jak3mk, Spigen czy Mocolo tworzą swoje produkty z najwyższej jakości materiałów . Mamy dzięki temu pewność, że będą one trwałe i prawidłowo spełnią swoje zdanie ochrony ekranu. Jednocześnie nie będą one przeszkadzać w codziennym użytkowaniu smartfona – dotyk działa przez nie idealnie, a barwy nie są zniekształcone. Warto wspomnieć również, że w zestawach najlepszych producentów zawarte są wszystkie potrzebne do montażu narzędzia i ściereczki, a także dobra instrukcja, która dla osób robiących to pierwszy raz jest nieoceniona.  Folia, szkło lub szkło hybrydowe do Xiaomi Poco X3 NFC dobrej firmy, zapewni nam długą i bardzo dobrą ochronę ekranu.

Folia ochronna lub szkło hartowane na telefon – czy warto?

Jako specjaliści w dziedzinie zabezpieczeń do telefonów uważamy, że zdecydowanie warto i nie ma żadnych argumentów przemawiających na niekorzyść tego rozwiązania. Nie dość, że zapewni nam ono spokój podczas codziennego użytkowania, który jest nieoceniony to przede wszystkim oszczędzi nam dużo pieniędzy. Wymiana całego ekranu w serwisie po jego uszkodzeniu wiąże się z kosztami kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych. Zakup folii lub szkła ochronnego do Xiaomi Poco X3 NFC jest wielokrotnie tańszy, a może nam oszczędzić sporo nerwów gdy dojdzie do jakiegoś wypadku. Dlatego bardzo zachęcamy do zakupu ochrony na ekran, a zapewniamy, że będzie to jedna z najlepszych inwestycji jakie poczynimy w związku z naszym telefonem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl