Szkło hartowane / folia do Xiaomi 11T/11T Pro

Ochrona ekranu to jeden z najważniejszych elementów zabezpieczenia całego smartfona po jego zakupie. Dobrej jakości szkło hartowane do Xiaomi 11T/11T Pro może zapobiec rozbiciu wyświetlacza i drogiej naprawie w wyspecjalizowanym serwisie. W naszej ofercie znajdziesz wytrzymałe szkła na ekran smartfona, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Posiadamy również szkła chroniące aparat smartfona, który także może ulec wypadkowi i uniemożliwić nam robienie pięknych zdjęć. Wszystkie produkty w sklepie pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy latami doświadczeń udowadniają swoją wartość i znajomość potrzeb klientów. Zapraszamy także do sprawdzenia naszych etui do Xiaomi 11T/11T Pro, które nie tylko ochronią telefon przed upadkami, ale również nadadzą wyjątkowego charakteru.

Szkło hartowane do Xiaomi 11T/11T Pro - jakiej firmy?

Pierwszym podpunktem na trasie wyboru odpowiedniej ochrony ekranu smartfona są marki, które należy brać pod uwagę. Wiele producentów tworzy produkty słabej jakości, zawyżając ich ceny, a potem okazuje się, że zakupione szkło nie pasuje idealnie lub szybko zostało porysowane albo – co gorsza – rozbite. Producenci, jakich oferujemy w naszym sklepie tacy jak SpaceCase czy POF to wyselekcjonowane firmy, tworzące produkty od wielu lat. Dzięki temu ich szkła do Xiaomi 11T/11T Pro wykonane są z wysokiej jakości materiałów, oferując tym samym wzorowe bezpieczeństwo, łatwość aplikacji i odpowiednie dopasowanie. Zachęcamy do wybierania jedynie sprawdzonych marek, dzięki czemu nasz pierwszy zakup będzie trafiony, a my nie będziemy marnować pieniędzy na kolejne próby wyboru odpowiedniego szkła.

Szkło hartowane na Xiaomi 11T/11T Pro - jakie wybrać?

Kiedy rozprawimy się już z zagadnieniem wyboru odpowiedniego producenta, czas na zastanowienie się czym tak naprawdę różnią się poszczególne szkła dostępne na rynku. Jednym z najważniejszych parametrów jest twardość. W większości przypadków prawdziwych szkieł hartowanych waha się ona od 7H do 9H. Ta wyższa wartość oznacza, że szkło ochroni ekran przed zarysowaniami nawet przez twarde i ostre przedmioty, a w razie upadków zamortyzuje siłę uderzenia. Wysokiej jakości szkła hartowane, nawet w momencie rozbicia od siły upadku, nie uszkodzą i nie zarysują ekranu więc po incydencie, będziemy musieli jedynie wymienić szkło hartowane.

Warto także pamiętać, że szkło hartowane to nie tylko ochrona ekranu, ale także obiektywów aparatu. Takie szkło do Xiaomi 11T/11T Pro zapobiega zarysowaniom i ewentualnym pęknięciom soczewek, co przekłada się na czyste zdjęcia w każdych warunkach. Podobnie jak w wypadku szkła na ekran ten produkt jest bardzo łatwy w montażu i zdecydowanie tańszy niż wymiana całego elementu po przypadkowym uszkodzeniu. Dodatkowo zarówno szkło na wyświetlacz jak i aparat posiadają powłokę oleofobową, która zapobiega gromadzeniu się tłustych plam, odcisków palców i kurzu na ich powierzchni. Pozwala to zachować estetykę i wygodę korzystania, a w wypadku obiektywów także umożliwia robienie dużo wyraźniejszych zdjęć.

Szkło hartowane na telefon - czy warto?

Po powyższych rozważaniach mamy nadzieję, że odpowiedź na to pytanie nasuwa się sama. Oczywiście, że warto założyć jakąś szkło hartowane na ekran, ponieważ ma to bardzo wiele zalet. Może nam ono zaoszczędzić niepotrzebnego stresu oraz dużą sumę pieniędzy za wymianę wyświetlacza na nowy w serwisie. Co ważne szkło hartowane do Xiaomi 11T/11T Pro jest łatwe w aplikacji, a w razie konieczności możemy je bez problemu zdjąć i na ekranie nie pozostanie po nim żaden ślad. Podczas zakupów uwzględnimy również opcję dodania szkła na aparat, które także jest niewielkim wydatkiem, a pozwoli nam cieszyć się pięknymi zdjęciami, bez względu na warunki, w jakie zabierzemy nasz telefon.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl