Szkło hartowane / folia do Xiaomi Mi 11

Z generacji na generację szkło stosowane do budowy ekranów w smartfonach jest coraz mocniejsze i odporniejsze na wypadki. Niestety, wciąż jest to najsłabszy, a zarazem najważniejszy element budowy smartfona, dlatego warto go odpowiednio zabezpieczyć. W naszym sklepie oferujemy folię lub szkło hartowane do Xiaomi Mi 11, które zadbają o bezpieczeństwo ekranu, nie wpływając na jego funkcjonalność. Można u nas znaleźć produkty jedynie najlepszych producentów, którzy szczególnie dbają o jakość wykonania i dopasowanie do smartfona. Jeśli zależy nam na pełnej ochronie i dodatkowym zabezpieczeniu telefonu polecamy zakup jednego z wielu etui do Xiaomi Mi 11, dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Szkło hartowane czy folia ochronna – co wybrać?

Oba te rozwiązania mają wady i zalety, dlatego warto się z nimi zapoznać przed dokonaniem zakupu. Folia ochronna do Xiaomi Mi 11 jest cienka i praktycznie niezauważalna na ekranie smartfona po zamontowaniu. Niestety, ale przez to też nie chroni tak dobrze jak szkło hartowane. Zabezpiecza głównie przed zarysowaniami lub zabrudzeniami. Do codziennego użytku w zupełności taka forma zabezpieczenia wystarczy. Jednak, gdy zależy nam na mocniejszej ochronie, warto wybrać szkło hartowane. Taki produkt, mimo że nieco grubszy od folii znacznie lepiej chroni ekran podczas upadków czy uderzeń. Wciąż nie zmniejsza funkcjonalności wyświetlacza i jest dobrze dopasowane do jego kształtu. Warto jednak zaznaczyć, że zazwyczaj dobrej jakości szkło hartowane jest znacznie droższe niż folia ochronna.

Oprócz szkła lub folii na ekran warto zaopatrzyć się również w ochronę obiektywów aparatu. Wiele osób zapomina o tym elemencie, a on również, podobnie jak ekran, jest wykonany ze szkła i podczas upadku, a nawet zwykłego użytkowania może zostać uszkodzony. Folia lub szkło hartowane na aparat to tanie i skuteczne rozwiązanie zabezpieczające ten element. Zdjęcia wciąż pozostają tak samo klarowne i dodatkowa warstwa ochronna w żaden sposób nie wpływa na ich jakość. Dzięki takiej ochronie nawet w razie zarysowania tego elementu wystarczy zdjąć szkło hartowane i założyć nowe, a nie trzeba wymieniać całego aparatu, co jest znacznie droższe w profesjonalnym serwisie.

Jakiej firmy szkło hartowane do Xiaomi Mi 11?

Marka szkła lub folii ma duże znaczenia dla właściwej ochrony ekranu. Dobrej jakości produkty, jakie oferują renomowane firmy, są idealnie dopasowane, posiadają potwierdzony certyfikatami stopień odporności i przede wszystkim nie wpływają na czułość dotyku ani jakość obrazu. Marki, które polecamy i są dostępne w naszym sklepie internetowym to Mocolo, 3mk, Whitestone, T-Max lub Spigen. Wybierając jedno z markowych rozwiązań, mamy pewność, że produkt odpowiednio zabezpieczy ekran naszego smartfona, ale też będzie długotrwały i np. nie odpadnie sam po jakimś czasie.

Folia ochronna lub szkło hartowane na telefon – czy warto?

Bez wątpienia warto zaaplikować jakiś rodzaj ochrony na wyświetlacz naszego smartfona. Szkło hartowane do Xiaomi Mi 11 nieco lepiej zabezpieczy ekran, ale będzie bardziej widoczne niż folia, która z kolei jest nieco słabsza. Dobierzmy rozwiązanie zależnie od naszych potrzeb i preferencji. Pamiętajmy o wyborze jednego z markowych produktów i sprawdźmy, czy posiada odpowiedni stopień ochrony, a na pewno ostatecznie dokonamy satysfakcjonującego nas zakupu. W razie wątpliwości lub trudności z wyborem zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą i podpowiedzą, który produkt spełni nasze oczekiwania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl