Szkło hartowane / folia do Xiaomi Mi 10 Lite

Ekran naszego smartfona jest jego najwrażliwszym punktem, a jednocześnie najważniejszym, bo to właśnie dzięki niemu możemy w ogóle korzystać z urządzenia. Dlatego warto zatroszczyć się o niego i złożyć ochronę zaraz po wyjęciu nowego telefonu z pudełka. W naszym sklepie internetowym można znaleźć produkty czołowych producentów tworzone z dbałością o każdy detal, przez co są idealnie dopasowane i zapewniają bardzo dobry stopień ochrony. Folia ochronna lub szkło hartowane do Xiaomi Mi 10 Lite  powinno być na pierwszym miejscu naszej listy zakupowej w związku z ochroną smartfona. Aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo i jeszcze dodatkowo wzmocnić ochronę ekranu warto wyposażyć się także w etui do Xiaomi Mi 10 Lite.

  • nowość

Jakiej firmy szkło hartowane do Xiaomi Mi 10 Lite?

Podczas wyboru możemy napotkać na barierę, którą jest ogrom produktów dostępnych na rynku. Aby zdecydować się na jeden z nich warto postępować z przedstawioną przez nas instrukcją postępowania krok po kroku. Na początku warto zapoznać się ze sprawdzonymi producentami takimi jak Spigen, Mocolo lub 3mk. Folia lub szkło do Xiaomi Mi 10 Lite są tworzone na podstawie lat doświadczeń więc mamy pewność dobrej jakości i najlepszych rozwiązań zastosowanych. Również istotny jest fakt, że cenione marki produkują zabezpieczenia kompatybilne z etui – czyli są tak zaprojektowane, aby dało założyć się oba te produkty i nie trzeba było wybierać. W naszym sklepie internetowym można znaleźć produkty tylko najlepszych producentów więc ten etap filtrowania można pominąć i przejść do wyboru konkretnego zabezpieczenia.

Folia ochronna czy szkło hartowane do Xiaomi Mi 10 Lite?

Kolejnym trudnym etapem może okazać się wybór rodzaju zabezpieczenia na ekran. Najdelikatniejsza, ale też najmniej widoczna jest folia ochronna do Xiaomi Mi 10 Lite. Jest praktycznie niezauważalna na co dzień przez swoją cienkość, ale niestety jest też przez to najmniej bezpieczna. Ochroni nasz ekran o drobnych rys, ale uderzenia lub upadki niestety i tak mogą go uszkodzić. W takim wypadku warto wybrać szkło hartowane, które mimo, że nieco grubsze to wciąż bardzo dobrze wygląda i już po chwili zapominamy, że jest zamontowane na naszym ekranie. Zapewni ono ochronę wyświetlacza nawet od uderzeń, ostrych przedmiotów lub upadków. Jest twarde, a nawet jeżeli się rozbije to po pierwsze nie porani nam rąk, a po drugie zazwyczaj pod nim ekran będzie w nienaruszonym stanie.

Rozwiązaniem bardziej uniwersalnym jest szkło hybrydowe do Xiaomi Mi 10 Lite. Łączy ono w sobie zalety folii i szkła. Jest tylko nieco grubsze niż folia, a jednocześnie równie dobrze przylega do ekranu nawet na jego zakrzywieniach. Chroni go od uderzeń, upadków, rys i innych zagrożeń. Dobrej marki szkło hybrydowe, np. od firmy 3mk jest dostosowane do założenia również etui więc nie będą zachodzić na siebie wzajemnie i zapewnią całkowitą ochronę. Warto przy decyzji co do rodzaju zabezpieczenia przemyśleć wcześniej jakiego rodzaju ochrony oczekujemy i przede wszystkim jak dbamy o nasz telefon, bo to będzie główny czynnik tego wyboru.

Folia ochronna lub szkło hartowane na telefon – czy warto?

Jako specjaliści od zabezpieczeń mechanicznych telefonu, na podstawie doświadczeń naszych i klientów możemy jednoznacznie stwierdzić, że warto. Folia ochronna lub szkło hartowane do Xiaomi Mi 10 Lite jest stosunkowo niedrogie, a biorąc pod uwagę ceny serwisów za wymianę całego, rozbitego ekranu to jest to bardzo duża oszczędność. Daje nam również poczucie pewności i bezpieczeństwa, możemy korzystać ze smartfona bez obaw i w każdej sytuacji. Przeciwnicy zabezpieczania ekranu używają argumentu, że wygląda to nieestetycznie, a prawda jest taka, że każda osoba po jednym dniu zapomina, że w ogóle coś jest zamontowane na jej ekranie. Dlatego bardzo gorąco zachęcamy do wybrania ochrony odpowiedniej dla siebie i zabezpieczenie swojego telefonu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl