Szkło hartowane / folia do Samsung Galaxy Z Flip 3

Galaxy Z Flip 3 to wyjątkowy smartfon ze względu na swoją składaną konstrukcję i możliwości z tym związane. Jednak również przez to ekran tego urządzenia jest bardziej podatny na uszkodzenia, dlatego warto odpowiednio zabezpieczyć go za pomocą szkła lub folii ochronnej do Galaxy Z Flip 3. W naszej ofercie poza zabezpieczeniem ekranu znajdziesz także szkło do aparatu dla twojego smartfona, które pozwoli uchwycić najpiękniejsze momenty bez rys i rozbić na obiektywie. Produkty dostępne w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych producentów, takich jak SpaceCase czy POF i wykonane są z dbałością o najmniejsze detale. Sprawdź także etui do Galaxy Z Flip 3, które ochronią korpus telefonu i nadadzą mu wyjątkowego stylu.

Jakie szkło hartowane do Galaxy Z Flip 3 wybrać?

W wypadku składanych smartfonów warto rozróżnić elementy, które możemy zabezpieczyć szkłem, a których nie. Główne ekrany w tych urządzeniach nie mogą być chronione przez szkło hartowane, ponieważ jest ono nierozciągliwe i zbyt duże, aby zmieściło się w przestrzeni, jaką zaplanował producent po złożeniu smartfona. Dlatego ekran można zabezpieczyć jedynie za pomocą folii ochronnej do Galaxy Z Flip 3. Taki produkt jest niezwykle cienki, doskonale dopasowany i na co dzień szybko zapomnimy o jego obecności. Jednocześnie będzie on zabezpieczał wyświetlacz przed zarysowaniami i amortyzował delikatne uderzenia. Aplikacja folii ochronnej jest banalnie prosta i nawet niedoświadczony użytkownik, da radę ją przeprowadzić za pierwszym razem.

Jeżeli mowa o szkle hartowanym to je w przypadku składanych smartfonów takich jak Z Flip 3, możemy zastosować na dodatkowy zewnętrzny ekran oraz obiektywy aparatu głównego. To pierwsze rozwiązanie pozwoli chronić mały ekranik przed zarysowaniami i ograniczy zbieranie się na nim kurzu i tłustych odcisków palców. Z kolei ochrona aparatu jest niezwykle ważna, gdy zależy nam na klarownych zdjęciach wysokiej jakości. Takie szkło ogranicza powstawanie rys, zapobiega pęknięciu soczewki obiektywu, a także dzięki powłoce oleofobowej dużo łatwiej zachować czystość aparatu, co przekłada się na lepszą jakość zdjęć.

Jakiej firmy szkło hartowane do Galaxy Z Flip 3?

W przypadku tak skomplikowanych konstrukcji do składanych smartfonów, szkło hartowane lub folia ochronna do Galaxy Z Flip 3 musi być wykonana perfekcyjnie. Taką jakość uzyskamy z produktów najlepszych producentów dostępnych na rynku, takich jak SpaceCase czy POF. Ich akcesoria ochronne słyną z dokładności wykonania i wysokiej klasy materiałów użytych do produkcji. Przekłada się to na idealne spasowanie z ekranem lub obiektywami, a tym samym naszą wygodę korzystania z nich w życiu codziennym. Wybierając produkty od sprawdzonych marek, nie ryzykujemy zmarnowania pieniędzy na wielokrotne próby zakupu odpowiedniego szkła lub folii, albo – co gorsza – wymiany jednego z elementów smartfona, gdy słabej jakości produkt ochronny zawiedzie.

Szkło czy folia na Galaxy Z Flip 3?

Tak jak wspominaliśmy, w przypadku składanych smartfonów nie mamy możliwości wyboru szkła hartowanego na główny, zginany ekran. Jego możemy zabezpieczyć wyłącznie za pomocą folii ochronnej, jednak nie oznacza to, że będzie on gorzej chroniony. Folia do Galaxy Z Flip 3 chroni przed zarysowaniami równie dobrze co szkło, a w razie delikatnych wstrząsów, jest w stanie także je amortyzować. Z kolei szkło hartowane to idealny wybór, aby zabezpieczyć dodatkowy, mały ekran lub aparat w smartfonie. Taka ochrona pozwoli nam dużo łatwiej zachować czystość tych elementów oraz będzie chronić przed zarysowaniem ich, co w przypadku aparatu jest niezwykle ważne w kontekście dobrej jakości zdjęć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl