Szkło hartowane / folia do Galaxy S9+ Plus

Męczą Cię nieestetyczne rysy na ekranie telefonu? Poszukujesz skutecznej, dobrej i niezawodnej ochrony, która zapewnia ponadto jego pełną funkcjonalność? Wiesz doskonale, że bez sprawnego wyświetlacza Twój telefon jest po prostu bezużyteczny. Szkło hartowane lub folia ochronna do Samsung Galaxy S9+ Plus zapewnia pewną ochronę wyświetlacza telefonu. Wybór w sklepie z markowymi produktami do ochrony telefonów – Caseworld.pl – jest bardzo szeroki i na pewno znajdziesz tu najlepsze akcesoria do telefonów Samsung. Wybierz już teraz idealną osłonę ekranu do Galaxy S9+ Plus. W komplecie ze szkłem polecamy również zamówić etui ochronne na Galaxy S9+ Plus.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na Samsunga S9+ Plus?

Oczywiście, że warto. To tak jakby spytać, czy warto kupić ubezpieczenie samochodu, lub ubezpieczenie na życie. Matryca i ekran telefonu, który posiadamy, to centralny organ, pozwalający nam na wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii. Zwykle tylko krótkie chwile dzielą nas od momentu, w którym zdajemy sobie sprawę z tragedii. Do nadejścia tej tragedii – w przypadku telefonu, jest to właśnie zbity ekran i niemożliwość komunikacji. Stłuczenie tego, niezwykle istotnego elementu naszego smartphone’a jest zwykle bardzo kosztowne i uniemożliwia nam często nawet zamówienie taksówki. Niezwykle istotnym jest więc, aby kondycja naszego ekranu była zachowana jak najdłużej w fabrycznym stanie. Ma to kolosalne znaczenia, w perspektywie naszego codziennego funkcjonowania.

Nie jest typowym, aby producenci telefonów gwarantowali wbudowane i fabryczne rozwiązania wzmacniające szkło znajdujące się na ekranach telefonów. Są raczej nastawieni na ekstra zysk wynikający z kosztownych wymian stłuczonego elementu. A jak doskonale wiemy, ekran telefonu jest narażony na całą masę różnego rodzaju uszkodzeń mechanicznych. Istnieją też zagrożenia napływające ze świata zewnętrznego. Czasem warto więc pomyśleć o założeniu odpornego na uszkodzenia i zarysowania szkła hartowanego na Samsung S9+ Plus. Z autopsji, a także doświadczeń klientów wiemy, że profilaktyka ma tu ogromne i kluczowe znaczenie. Nikt nie chce przecież chodzić z pękniętym wyświetlaczem.

Szkło hartowane czy folia ochronna – co wybrać do Galaxy S9+?

Istnieje całkiem dużo różnic pomiędzy szkłem hartowanym oraz folią ochronną do Galaxy S9+ Plus. Podstawową i najbardziej zauważalną na pierwszy rzut oka jest oczywiście cena. Następne to m.in. wytrzymałość na zniszczenia, a co za tym idzie ochrona telefonu. Ta, na którą zwracamy mniejszą uwagę, to niestety równie ważny montaż na urządzeniu. Wiele osób pokazuje sporo wad folii poliwęglanowej. Wśród nich wymienia się choćby dużo mniej skuteczną ochronę telefonu. I – co niestety uwiera wiele osób – bardzo nieestetyczne bąble pozostające czasem przy nieuważnym montażu. Tego drugiego da się jednak uniknąć oddając telefon do profesjonalistów. Szczególnie jeśli mamy wątpliwości co do swoich możliwości manualnych. Znacząco prościej i łatwiej montuje się natomiast szkło hartowane do Samsung S9+ Plus. Oczywistą różnicą jest również wspomniany fakt zabezpieczenia telefonu przed czynnikami zewnętrznymi. Tutaj znacząco lepiej radzi sobie oczywiście dużo bardziej wytrzymałe szkło ochronne. Niezależnie jednak od tego, na którą z opcji się zdecydujemy, nie odczujemy praktycznie żadnej różnicy w samym użytkowaniu naszego telefonu. Oba rozwiązania nie ingerują w czułość dotyku wyświetlacza.

Jakiej firmy szkło hartowane do Samsung S9+ Plus?

 W sklepie internetowym Caseworld.pl znajdziesz bardzo szeroki wybór akcesoriów ochronnych, w tym i zarówno szkieł hartowanych do Samsung Galaxy S9+ Plus. W sklepie znajdują się także wspomniane wcześniej folie ochronne. W ofercie znajdziesz m.in. szkło hartowane Whitestone Dome Glass, które bardzo skutecznie chroni ekran przed uszkodzeniami. Ważnym jest, że produkt ten nie wpływa na czułość wyświetlacza. Producent szkła, nie zaleca natomiast używania go bez żadnej obudowy. Prostym odpowiednikiem szkła jest folia ochronna do Samsung Galaxy S9+ od Spigen, a dokładnie model Neo Flex. Jej elastyczność pozwala zakryć także zakrzywione brzegi wyświetlacza. Oczywiście jak większość produktów zawiera ono też powierzchnię oleofobową, która redukuje tarcie do minimum i umożliwia niepozostawianie śladów na ekranie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl