Szkło hartowane / folia do Galaxy S9

Każdy z użytkowników chciałby aby jego smartfon pozostał w idealnym stanie jak najdłużej, dlatego jeszcze przed zakupem nowego telefonu warto pomyśleć o zabezpieczeniu i nabyć szkło do Samsung Galaxy S9. Tylko odpowiednia ochrona ekranu jest w stanie zapobiec przykrym konsekwencjom upadków lub uderzeń, które mogą zdarzyć się w codziennym użytkowaniu. W innym przypadku każdy niewinny wypadek z udziałem telefonu może skończyć się przymusową wizytą w serwisie, której oczywiście można uniknąć. Aby w pełni ochronić smartfon warto zainwestować w dodatkowe etui lub pokrowiec na Samsunga Galaxy S9, które również zabezpieczą inne ważne elementy.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na Galaxy S9?

Założenie szkła hartowanego na Samsung Galaxy S9 powinno być obowiązkiem. I nie ma co do tego absolutnie żadnych wątpliwości. Chodzi przede wszystkim o zapewnienie naszemu, nierzadko bardzo drogiemu telefonowi, odpowiedniej ochrony przed wypadkami. Co nam to daje? Zakładając szkło hartowane lub folię ochronną na telefon zabezpieczamy się także my. Przed czym? Przed utratą kolejnych pieniędzy na zbyteczne i kosztowne naprawy sprzętu.

Gdy  nasz sprzęt trafia do naprawy, musimy być świadomi faktu, iż raczej nie otrzymamy telefonu zastępczego. To powoduje niepotrzebne, dodatkowe i bardzo stresujące momenty oraz frustracje. Nie jesteśmy w stanie bowiem z nikim porozmawiać, brakuje nam numerów telefonów, czy nawet zdjęć. Szkło hartowane zapewnia ochronę, ale nie zmniejsza w żaden sposób komfortu użytkowania telefonu. Oznacza to, że dotykowy ekran naszego smarthphone’a będzie działał w dokładnie taki sam sposób, jak przed założeniem szkła, czy też folii ochronnej.

Jakie szkło hartowane do Samsung Galaxy S9 wybrać?

Szkło hartowane do Samsung Galaxy S9? Jakie wybrać? To pytanie słyszymy bardzo często, a nasi pracownicy są przygotowani na każde zapytanie. Wybór może niektórym sprawiać problemy, ponieważ wśród szkieł hartowanych znajdziemy zarówno te przeźroczyste szkła od Hofi Glass, nie zniekształcające kolorów wyświetlanych przez Samsung Galaxy S9. To szkło jest bardzo lekkie i odporne na zarysowania. Kategoria znajdująca się w innym miejscu, to szkła hartowane od Mocolo, a dokładnie modele UV Glass, czyli te posiadające powłokę oleofobową i hydrofobową. Wyjaśnimy więc je w najprostszych słowach. Powłoki te zapobiegają powstawaniu tłustych plam na ekranie – a w zasadzie szkle hartowanym – telefonu.

Szkło hartowane czy folia ochronna – co wybrać?

Dużym i niepodważalnym atutem folii ochronnej jest jej sporo niższa cena niż ta, którą trzeba zapłacić za szkło hartowane. Mamy dzięki temu możliwość częstszych zmian. Zmiana folii ochronnej na nową może wynikać przede wszystkim z mniejszej odporności produktu na czynniki zewnętrzne takie jak choćby klucze w kieszeni czy torebce. Jeśli chodzi o ochronę przed zniszczeniami, na pewno lepiej radzi sobie tutaj drugi opisywany produkt – szkło hartowane do Samsung Galaxy S9. Jest ono dużo wytrzymalsze i trwalsze. Kupno zestawu szkieł, a nawet tylko pojedynczego szła hartowanego wystarcza na bardzo długi czas właśnie ze względu na ich podwyższoną wytrzymałość. Szkło jest również znacząco łatwiejsze w montażu na telefonie, ze względu na konsystencję – twardszy materiał, łatwiej się układa i zapobiega na przykład powstawaniu nieestetycznych bąbli. W internetowym sklepie Caseworld.pl znajdziesz wszelkie potrzebne szkła hartowane oraz folie ochronne do Samsung Galaxy S9 renomowanych marek i znanych producentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl