Szkło hartowane / folia do Galaxy S8

Jeśli zdarzyło Ci się stłuc ekran telefonu, z pewnością nie chcesz, by ta sytuacja się powtórzyła. Skutecznym rozwiązaniem jest założenie folii lub szkła hartowanego na wyświetlacz Samsung Galaxy S8, których zadaniem jest zabezpieczać go przed uszkodzeniami mechanicznymi. W Caseworld.pl znajdziesz najlepsze akcesoria do Galaxy S8. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami akcesoryjnych zabezpieczeń do urządzeń Samsung. Zapoznaj się z naszą ofertą szkieł hartowanych do Galaxy S8 i zamów już teraz! Zadbaj o pełną ochronę smartfona i kup również case na Galaxy S8.

Szkło hartowane, czy folia ochronna do Galaxy S8?

Mogłoby się wydawać, że odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Oba produkty posiadają swoje wady i zalety. Plusem przy wyborze folii ochronnej na Samsung Galaxy S8 jest na pewno jej niższa cena, a także nieco mniejsza grubość. Wadą, która często przechyla szalę wyboru jednego, lub drugiego produktu, jest jego odporność na czynniki zewnętrzne. Czasem możemy się także spotkać się z foliami, które są grube, nieestetyczne i nie nadają się do użytku. W Caseworld.pl pilnujemy, aby każdy produkt, który znajdzie się w naszej ofercie, był najwyższej jakości.

Przechodząc do szkła hartowanego - z całą pewnością lepiej zabezpiecza telefon, do tego jest łatwiejsze w montażu oraz dużo trwalsze aniżeli najlepsza nawet folia na telefon. Ponadto, w przeciwieństwie do folii, szkło hartowane w żaden sposób nie ogranicza czułości dotyku ekranu. Należy też wspomnieć, że szkła nie przekłamują kolorów wyświetlanych przez naszego Samsung Galaxy S8. W dużym skrócie oznacza to, że będziemy widzieli tak samo idealne barwy robionych przez nas zdjęć zarówno z założonym szkłem ochronnym, jak i bez niego.

Jakie szkło hartowane na Samsung Galaxy S8?

Szkło hartowane do Samsung Galaxy S8, podobnie zresztą jak do każdego innego telefonu jest bardzo dobrym wyborem. Szkła hartowane są zwykle bardzo bezpieczne i odporne na różnicę temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne. Dlaczego w zasadzie mówi się, że szkło hartowane jest dużo bezpieczniejsze od zwykłego? Jego przewagą jest całkowicie inny sposób pękania niż tradycyjnego szkła. Szkło hartowane, które jest zbudowane z sieci mikrokryształków rozpada się przy pęknięciu na małe kawałeczki, które nie posiadają ostrych krawędzi. Branże, w których wykorzystuje się szkło hartowane najczęściej, to przede wszystkim branża budowlana oraz samochodowa. Prym wiedzie tu też branża GSM, która wykorzystuje olbrzymie wręcz ilości szkła hartowanego.

Jakiej firmy szkło hartowane do Samsung Galaxy S8 wybrać?

Kiedy stoimy już przed wyborem szkła hartowanego do Samsung Galaxy S8, z całą pewnością przed oczami mamy szeroką i bardzo dużą gamę produktów. Przykładem mogą tu być folie ochronne firmy Spigen. Na przykład standardowe folie ochronne Spigen Neo Flex, czy szkła hartowane Glas.TR Case Friendly, które ma zaokrąglone ranty, chroniące dodatkowo ekran naszego telefonu. Bardzo dobrze, kiedy szkło hartowane charakteryzuje się twardością 9H i grubością zaledwie 0,3 mm oraz zapewnia ochronę przed rysami i uszkodzeniami. Warto pomyśleć także o zabezpieczeniu obiektywu aparatu i zakupieniu szkła hybrydowego właśnie na ten element. O nim często zapominamy, kupując szkło lub folię, jedynie na przedni wyświetlacz posiadanego przez nas telefonu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl