Szkło hartowane / folia do Samsung Galaxy S22+ Plus

Szkło na ekran do Galaxy S22+ Plus to idealny sposób na ochronę tego najwrażliwszego elementu całego urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz szkła pochodzące od najlepszych producentów, co przekłada się na ich świetną jakość, a tym samym niezawodną ochronę. Oferujemy szkła o twardości aż 9H, które chronią przed zarysowaniem ostrymi przedmiotami, a w razie upadku, amortyzują siłę uderzenia. Znajdź idealny produkt dla siebie i połącz go z jednym z naszych etui do Galaxy S22+ Plus, co zagwarantuje pełną ochronę smartfona.

Jakie szkło hartowane do Galaxy S22+ Plus wybrać?

Odpowiednie szkło hartowane może zadecydować o stanie naszego wyświetlacza po ewentualnym upadku, dlatego warto przed zakupem poświecić chwilę na dokładne zapoznanie się z ofertą i zrozumieć czym różnią się poszczególne produkty od siebie. Najlepsze szkła hartowane to takie posiadające twardość 9H. Oznacza to, że są odporne na zarysowania twardymi przedmiotami oraz amortyzują upadki telefonu. Mniejsza wartość lub jej brak może oznaczać, że szkło jest słabsze lub ma zastosowanie w innych sytuacjach. Warto także upewnić się, że produkt, który kupujemy, jest przystosowany do naszego modelu urządzenia. Jedynie dobrze dopasowane szkło na ekran Galaxy S22+ Plus odpowiednio go zabezpieczy i będzie współpracowało z etui.

Podczas zakupów możemy rozważyć również szkło na aparat do Galaxy S22+ Plus. Jest to bardzo podobny produkt, co stosowany na ekran, tylko wycięty do kształtu aparatu i chroniący go przed uderzeniami. Nie musimy się obawiać o pogorszenie jakości zdjęć, gdyż takie szkło jest idealnie przezroczyste. W razie uszkodzenia go wystarczy wymienić na nowe, a nie musimy od razu naprawiać całego obiektywu w autoryzowanym serwisie.

Jakiej firmy szkło do Galaxy S22+ Plus?

Szkła hartowane, zarówno na aparat jak i ekran, warto wybierać od sprawdzonych marek takich jak SpaceCase czy POF. Dzięki temu unikniemy przykrych rozczarowań, kiedy to szkło jest źle dopasowane lub po paru dniach zaczyna się odklejać. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie renomowanych producentów, przez co niezależnie, który produkt wybierzesz, możesz mieć pewność, że się nie zawiedziesz.

Czy warto założyć szkło hartowane na Samsung Galaxy S22+ Plus?

Szkło na ekran oraz aparat to relatywne tanie produkty zabezpieczające, które mogą zapobiec kosztownym naprawom bądź ograniczeniu funkcjonalności telefonu. Z tego powodu nie mamy wątpliwości, że założenie takiego szkła jest potrzebne i warto to zrobić. Nie jest to skomplikowana czynność, a korzystając z dołączonych do zestawu ściereczek i instrukcji, nawet osoby robiące to pierwszy raz, bez problemu dadzą sobie radę. W naszej ofercie znajdziesz szkła hartowane do Galaxy S22+ Plus, które przetrwają z Tobą długie miesiące, a po paru dniach, dzięki ich niewielkiej grubości, zapomnisz, że znajduje się na Twoim smartfonie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl