Szkło hartowane / folia do Samsung Galaxy S22

Ochrona ekranu smartfona to priorytet, dla wszystkich osób, które cenią sobie jego niezawodność i długowieczność. Szkło hartowane do Galaxy S22 to najlepszy wybór, jakiego można dokonać, aby ochronić wyświetlacz oraz aparat naszego urządzenia. W sklepie Caseworld kupisz produkty pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów, które charakteryzują się dużą wytrzymałością i idealnym dopasowaniem. Na co dzień szybko zapomnisz o obecności szkła na ekranie, a w razie wypadku zaoszczędzisz na wymianie wyświetlacza. Sprawdź również nasze etui na Galaxy S22, które zapewnią dodatkową ochronę podczas upadków.

Jakie szkło hartowane do Galaxy S22?

Decydując się na ochronę ekranu smartfona, warto zapoznać się z podstawowymi wskaźnikami, które mówią nam o wytrzymałości danego produktu. Dobrej jakości szkło hartowane powinno wykazywać się twardością na poziomie 9H. Oznacza to, że jest odporne na zarysowania nawet ostrymi przedmiotami, a w razie upadku amortyzuje go i rozprasza siłę uderzenia. Co bardzo ważne, szkło musi być idealnie dopasowane, aby chroniło cały ekran bądź też aparat w telefonie. Nie może być jednak za duże, bo może nie współpracować wtedy z obudową na telefon, co niekorzystnie wpłynie na bezpieczeństwo.

Szkło hartowane do Galaxy S22 to nie tylko ochrona ekranu, ale także aparatu w smartfonie. Wiele obiektywów to również wiele szans na uszkodzenie jednego z nich. Tak mały produkt, jak szkło na aparat do Galaxy S22, umożliwi nam tworzenie pięknych zdjęć, bez obaw o uszkodzenie tego elementu budowy smartfona. Na szkle hartowanym jest powłoka oleofobowa, co dodatkowo zapobiega gromadzeniu się pyłków i tłustych plam na jego powierzchni i umożliwia dużo szybsze czyszczenie, co przekłada się na znacznie ostrzejsze zdjęcia.

Szkło hartowane na Galaxy S22 - jakiej firmy?

Podczas wyboru szkła na ekran do Galaxy S22 warto zwrócić baczną uwagę na firmę, która je wyprodukowała. Renomowane firmy takie jak SpaceCase czy POF dbają o najwyższą jakość swoich produktów, co przekłada się na idealne dopasowanie i długa trwałość. Wybierając markowe produkty mamy także pewność, że deklarowana wytrzymałość pokrywa się ze stanem faktycznym, a szkło będzie idealnie przezroczyste. Tańsze zamienniki, nierzadko szybko się odklejają od ekranu lub zaburzają jego dotyk przez stosowanie słabej jakości kleju, lub nieodpowiednie jego umiejscowienie. Decydując się na rozwiązanie od sprawdzonego producenta, nie musimy obawiać się takich komplikacji, a do tego zawsze otrzymamy w zestawie instrukcję aplikacji szkła i wszystkie niezbędne do tej czynności ściereczki.

Czy warto założyć szkło hartowane na ekran smartfona?

Bez dwóch zdań! Ochrona ekranu, to niezwykle ważny podpunkt podczas zabezpieczania całego smartfona. Wyświetlacz to jeden z najdelikatniejszych elementów smartfona, dlatego jego bezpieczeństwo powinno być na pierwszym miejscu. Dobrej jakości szkło hartowane może ochronić ekran oraz aparat przed stłuczeniem czy też zarysowaniem w codziennych sytuacjach. Odciąży nas to również finansowo, ponieważ w razie uszkodzenia szkła, wystarczy wymienić je na nowe, co jest nieporównywalnie tańsze, niż naprawa bądź całkowita wymiana wyświetlacza w autoryzowanym serwisie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl