Szkło hartowane / folia do Samsung Galaxy S21+ Plus

Każdy z nas widział rozbity ekran telefonu. Każdy z nas ma również nadzieję, że nigdy nie będzie właścicielem tego urządzenia i nie będzie musiał wydać wiele pieniędzy na jego naprawę. Dlatego warto zabezpieczyć wyświetlacz zaraz po zakupie nowego smartfona za pomocą folii lub szkła hartowanego do Samsung Galaxy S21+ Plus. W naszym sklepie można znaleźć najlepsze zabezpieczenia dostępne na rynku. Są wyprodukowane przez renomowanych producentów, z wysoko jakościowych materiałów i idealnie pasują do danego modelu urządzenia. Aby jeszcze lepiej zatroszczyć się o bezpieczeństwo telefonu, polecamy zakup etui do Samsung Galaxy S21+ Plus dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Jakiej firmy szkło hartowane do Samsung Galaxy S21+ Plus?

Markowe rozwiązania są najlepszym wyborem, jeśli mowa o ochranie ekranu. Jest to spowodowane dwoma czynnikami. Pierwszy z nich to stopień ochrony i dopasowanie. Dobre, firmowe szkła lub folie są idealnie spasowane z ekranem, a deklarowana ochrona pokrywa się z rzeczywistymi testami wytrzymałościowymi. Drugim czynnikiem jest przejrzystość. Wysoko jakościowe materiały stosowane u renomowanych producentów dają gwarancję, że szkło hartowane do Samsung Galaxy S21+ Plus będzie idealnie przezroczyste i nie wpłynie negatywnie na jakość obrazu. Dlatego polecamy wybierać takich producentów jak: Mocolo, 3mk, Whitestone lub T-Max.

Szkło czy folia do Samsung Galaxy S21+ Plus?

Aby wybrać jedno z tych dwóch rozwiązań, należy zrozumieć, czym właściwie się od siebie różnią. Szkło hartowane jest nieco grubsze, ale też dużo wytrzymalsze. Zapobiegnie ono uszkodzeniu ekranu w razie upadków i lekkich uderzeń. Mimo jego nieco większych rozmiarów, na co dzień szybko przyzwyczaimy się do jego obecności i nie wpłynie na wygodę użytkowania telefonu. Folia ochronna do Samsung Galaxy S21+ Plus jest dużo cieńsza, elastyczna i nieco lepiej dopasowana. Niestety nie zabezpieczy ekranu przed tak poważnymi wypadkami, a jedynie ochroni go od zarysowania lub zabrudzenia.

Warto też wspomnieć o folii lub szkle hartowanym na aparat. Niewiele osób interesuje się tym elementem, dopóki go nie uszkodzi. Niestety aktualnie coraz większe obiektywy powodują, że w razie upadku elementy te są równie podatne na uszkodzenia co ekran smartfona. Dlatego warto zainwestować także w ich ochronę. Taka folia lub szkło nie wpływa negatywnie na jakość zdjęć, a w razie zarysowania wystarczy zdjąć i założyć nową. Jest to dużo łatwiejszy i przede wszystkim tańszy sposób niż wymiana całego szkła aparatu w serwisie.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na telefon?

Jako specjaliści w dziedzinie zabezpieczeń do telefonów, bez zawahania odpowiadamy, że zdecydowanie warto. Zabezpieczenie ekranu jest bardzo proste i nie wymaga od nas specjalnych umiejętności. Dodatkowo zabezpieczenia takie jak folia lub szkło do Samsung Galaxy S21+ Plus są relatywnie tanie i rzadko trzeba je wymieniać. Polecamy zainwestować w sprawdzony produkt od dobrego producenta, a na pewno nie będziemy żałować podjętej decyzji. Dobrej jakości ochrona ekranu lub aparatu nie wpłynie negatywnie na komfort korzystania z urządzenia, a znacznie podniesie jego bezpieczeństwo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl