Szkło hartowane / folia do Galaxy M52

Ekran w obecnych smartfonach uchodzi za najwrażliwszy punkt całej konstrukcji urządzenia. Warto zatem zabezpieczyć go zawczasu, za pomocą szkła do Galaxy M52. U nas znajdziesz wyjątkowe produkty ochronne na ekran, ale także na szkła aparatu w telefonie. Wszystkie szybki tworzone są z dbałością o najmniejsze detale, dzięki czemu są idealnie dopasowane do smartfona i nie ograniczają funkcjonalności wyświetlacza. Czołowi producenci, których produkty dostępne są w naszym sklepie, dbają także o komfort korzystania ze smartfona, a więc stosują dodatkowe powłoki zapobiegające palcowaniu i gromadzeniu się brudu na szybce. Nie zapomnij, że smartfon powinien być chroniony z każdej strony, dlatego zapoznaj się także z naszymi etui do Galaxy M52.

Szkło czy folia do Galaxy M52?

Wybór pomiędzy różnymi opcjami zabezpieczenia ekranu smartfona może być naprawdę trudny. Każde z nich ma inne właściwości i inną wytrzymałość. Najpopularniejsze jest szkło hartowane do Galaxy M52. Ten produkt posiada twardość na poziomie 9H, co oznacza, że jest odporny na zarysowania nawet ostrymi przedmiotami. W razie upadków szkło amortyzuje uderzenie i nawet jeżeli ono samo pęknie, to ekran pod nim zazwyczaj pozostaje w nienaruszonym stanie. Szkło to idealny wybór dla większości osób. Dobrze dopasowane do ekranu, na co dzień pozostanie praktycznie niezauważalne, a w razie konieczności doskonale ochroni wyświetlacz przed uszkodzeniem.

Kolejną opcją jest folia ochronna do Galaxy M52. Jej główną zaletą jest cienkość. Dzięki niej po naklejeniu na ekran smartfona, szybko zapomnimy o jej obecności. Dobrze sprawdza się w ochronie przed zarysowaniami, np. przez klucze czy inne drobne przedmioty, na które może napotkać wyświetlacz w torebce czy plecaku. Warto także pamiętać o szkle na aparat, które ma identyczne właściwości co szkło na ekran, z tym że naklejamy je na obiektywy telefonu. Dzięki temu nasze zdjęcia pozostaną wysokiej jakości, niezależnie od warunków, jakie zafundujemy naszemu urządzeniu.

Jakiej firmy szkło do Samsung Galaxy M52?

Aby wybrać najlepszej jakości produkt, należy zwrócić się w stronę sprawdzonym i rekomendowanych przez specjalistów marek. W naszym sklepie oferujemy produkty, takich firm jak SpaceCase czy POF. Dbają one o każdy detal podczas produkcji, co przekłada się na idealne dopasowanie, które jest jednym z czynników wzorowej ochrony. Renomowane marki skupiają się także na wygodzie użytkownika, dlatego ich szkła nie ograniczają funkcjonalności smartfona, nie wpływają na wyświetlane kolory ani czułość dotyku. Często powierzchnia szkieł jest pokryta także powłoką oleofobową, która ogranicza palcowanie powierzchni oraz zbieranie się drobinek kurzu.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na ekran?

Szkło hartowane do Galaxy M52 lub inne zabezpieczenie ekranu to niezwykle ważny element w bezpieczeństwie naszego urządzenia. Ekran telefonu dotykowego jest stosunkowo delikatny i przy mocniejszym uderzeniu może zostać uszkodzony. Podobnie jest z ostrymi przedmiotami czy chropowatą powierzchnią, na którą odłożymy telefon. Wyświetlacz w najlepszym wypadku skończy wtedy z zarysowaniami, a wymiana ekranu na nowy to często bardzo duży koszt. Dużo łatwiej, taniej i szybciej jest zabezpieczyć go za pomocą szkła i nie martwić się o jego bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl