Szkło hartowane / folia do Galaxy M51

Ekran smartfona jest punktem, który najłatwiej uszkodzić, szczególnie podczas upadku np. na kamienie. Producenci często zapewniają, że szkło, którego użyto do wykonania ekranu jest wytrzymałe, przeszło specjalne testy itd. Jednak w razie wypadku żaden producent nie zwróci nam pieniędzy za koszty serwisu więc lepiej zabezpieczyć się na własną rękę. Folia ochronna lub szkło hartowane do Samsung Galaxy M51 to idealne rozwiązanie, nie kosztujące fortuny, a dające poczucie bezpieczeństwa i spokoju. W naszym sklepie można znaleźć produkty jedynie czołowych producentów, którzy na akcesoriach zabezpieczających znają się jak nikt inny. Kiedy chcemy aby nasz telefon był chroniony całkowicie warto zadbać o bezpieczeństwo także plecków kupując etui na Samsung Galaxy M51.

Szkło hartowane czy folia ochronna – co wybrać?

Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety. Główną zaletą folii ochronnej jest grubość, albo właściwie jej brak. Folia ochronna do Samsung Galaxy M51 jest praktycznie niezauważalna na ekranie smartfona. Niestety, ale ochrania nas ona jedynie przed rysami i otarciami, ale nasz telefon wciąż będzie narażony na upadki i uderzenia. Rozwiązaniem niwelującym ten problem jest szkło hartowane. Nieco grubsze niż folia, ale wciąż przyjemne w użytkowaniu zapewnia ochronę nie tylko od drobnych rys, ale także od poważnych uszkodzeń. Dodatkowo dzięki specjalnej konstrukcji po rozbiciu szkło hartowane nie porani naszych rąk tak jak zrobiło by to zwykłe szkło.

Rozwiązaniem mniej popularnym jest szkło hybrydowe. Jest ono często mylone ze szkłem hartowanym, a to duży błąd. Szkło hybrydowe do Samsung Galaxy M51, jest cieńsze niż szkło hartowane, a zapewnia równie dobrą ochronę. Nie straszne mu są otarcia, rysy, upadki lub lekkie uderzenia. Idealnie dopasowuje się do kształtu ekranu, nawet na zgięciach, jest trwałe i łatwe w montażu. Wszystko to brzmi idealnie więc gdzie jest haczyk? Cóż… szkło hybrydowe ze względu na swoje doskonałe właściwości zazwyczaj jest najdroższe. Jednak jako specjaliści uważamy, że warto zainwestować raz nieco większe środki na zabezpieczenie smartfona, niż później żałować, że się tego nie zrobiło.

Jakiej firmy szkło hartowane do Samsung Galaxy M51?

Ważne jest aby po decyzji o zakupie i wybraniu odpowiedniego rozwiązania dla nas wybrać także odpowiednią markę. Dobry producent taki jak 3mk, Spigen czy Mocolo swoje produkty udoskonalają na bieżąco na podstawie opinii klientów i mają duże doświadczenia w produkcji. Używają do niej materiałów najwyższej jakości dzięki czemu folia lub szkło hartowane do Samsung Galaxy M51 są trwałe, dobrze spasowane i idealnie przezroczyste. To w ich zestawach znajdziemy dodatkowe produkty ułatwiające montaż, ale i dobrą instrukcję, która dla osób tego nigdy wcześniej nie robiących, jest nieocenioną pomocą. Topowi producenci, których produkty można znaleźć w naszym sklepie internetowym, zapewniają skuteczność i gwarancję długotrwałości ochrony ekranu.

Folia ochronna lub szkło hartowane na telefon – czy warto?

Przypadki chodzą po ludziach i uszkodzenie telefonu może zdarzyć się nawet najostrożniejszym osobom. Dlatego uważamy, że zdecydowanie warto zabezpieczyć ekran smartfona, gdyż jest to niewielki koszt jak na ochronę, którą nam zapewnia. Nie musimy martwić się gdzie kładziemy telefon, podczas upadku nie mamy przed oczami jedynie wydatków związanych z serwisem, a i tak po paru dniach zapomnimy, że cokolwiek jest zaaplikowane na nasz ekran. Te wszystkie argumenty przemawiają za tym, aby nie zastanawiać się za długo, wybrać idealny produkt dla siebie i zabezpieczyć swój telefon.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl