Szkło hartowane / folia do Realme C31

Szkło hartowane do Realme C31 może być stosowane zarówno do ochrony ekranu jak i aparatu głównego w smartfonie. W naszej ofercie znajdziesz oba te produkty od najlepszych producentów, takich jak SpaceCase czy POF. Szkło zabezpiecza przed zarysowaniem oraz amortyzuje upadki i rozkłada równomiernie siłę uderzenia. Może to zapobiec wysokim kosztom naprawy całego wyświetlacza lub aparatu. Nie wahaj się i zamów swój egzemplarz, abyś w pełni mógł wykorzystać możliwości swojego urządzenia bez obaw o jego bezpieczeństwo. Jeśli zależy Ci na naprawdę mocnej ochronie, to sprawdź również nasz dział z etui do Realme C31, gdzie znajdziesz produkty, chroniące przed upadkami i innymi zagrożeniami dla smartfona.

Jakie szkło hartowane do Realme C31 wybrać?

Są 2 rodzaje szkła, które warto zakupić, aby zabezpieczyć swój telefon. Pierwszym jest szkło na ekran do Realme C31. Chroni ono cały wyświetlacz, pozostawiając niewielki margines, aby była możliwość montażu etui i te dwa produkty nie wadziły o siebie. Szkło hartowane posiada twardość 9H, co oznacza, że jest odporne na zarysowania nawet ostrymi przedmiotami. Dobrej jakości szkła posiadają dodatkowo powłokę oleofobową, która zapobiega gromadzeniu się kurzu i brudu na jego powierzchni, pozwalając dużo łatwiej utrzymać ekran w czystości.

Drugim produktem jest szkło na aparat do Realme C31. Jego działanie jest bardzo podobne do szkła na ekran. Również posiada twardość 9H i jest pokryte specjalną powłoką ułatwiającą czyszczenie go. Szkło jest idealnie przezroczyste oraz klejone na całej powierzchni, przez co nie wpływa na ostrość zdjęć czy funkcjonowanie autofokusa. Warto dodać, że oba szkła są hartowane, co oznacza, że nawet w wypadku rozbicia nie pokaleczą nam dłoni, a odłamki nie zarysują ekranu lub soczewki aparatu.

Szkło na ekran Realme C31 - jakiej firmy?

W naszej ofercie posiadamy produkty wyłącznie od najlepszych firm takich jak SpaceCase czy POF. Jest to bardzo ważne, aby wybierać sprawdzone marki, ponieważ mamy wtedy pewność, że szkło będzie odpowiednio dopasowane i zapewni ochronę ekranu lub aparatu. Tańsze zamienniki nierzadko odklejają się po paru tygodniach, szybko się rysują lub w razie upadku wcale nie zabezpieczają należycie ekranu. Dlatego nie warto testować na swoim urządzeniu gorszej jakości produktów, bo możemy okupić to dużą ilością nerwów i w najlepszym wypadku ponownym zakupem szkła, ale już od lepszego producenta.

Czy warto założyć szkło hartowane na telefon?

Szkło czy to na ekran, czy aparat zabezpiecza te elementy, a tym samem pozwala nam wykorzystać smartfon w każdych warunkach. Na co dzień również nie będziemy musieli obawiać się o jego bezpieczeństwo, a szkła nie będą przeszkadzały w używaniu smartfona. Co ważne szkło na Realme C31 to wydatek rzędu kilku dziesięciu złotych. Z kolei jeżeli nie zabezpieczymy ekranu lub kamery w telefonie, to wymiana tych elementów po uszkodzeniu może kosztować nas wielokrotnie więcej. Szkło jest cienkie, nie wpływa na dotyk ekranu, na wyświetlany obraz czy na jakość robionych zdjęć. Dlatego szybko zapomnimy o jego obecności, a w chwilach niebezpiecznych dla naszego urządzenia, będziemy sobie wdzięczni za ten zakup.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl