Szkło hartowane / folia do OnePlus Nord

Wiele osób zbyt dużą wiarę pokłada w zapewnieniach producentów telefonów o ich wytrzymałości i odporności ekranu na uszkodzenia. Jeżeli taka ochrona rzeczywiście była by pewna to producenci oferowaliby opcję gwarancji na ten element urządzenia jednak nie zdarza się to zbyt często. Dlatego aby na pewno nasz wyświetlacz posłuży nam długo, dobrze wyglądał, a korzystanie niego było czystą przyjemnością zalecamy zakup folii ochronnej lub szkła hartowanego do OnePlus Nord. W naszym sklepie internetowym można znaleźć produkty najwyższej jakości oferowane tylko od najlepszych producentów, więc już nigdy więcej nie będziemy obawiać się o ekran naszego urządzenia. Do pełnego zabezpieczenia telefonu warto zakupić również etui do OnePlus Nord.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Folia ochronna czy szkło hartowane – co wybrać?

Wybór jednego z powyższych rozwiązań powinien być poprzedzony dokładnym rozeznaniem się w temacie, wadach i zaletach obu opcji, oraz poparte przemyśleniem naszych potrzeb. Jeżeli oczekujemy tylko podstawowej ochrony od rys i otarć, nie upuszczamy naszego telefonu i jesteśmy bardzo ostrożni to wato wybrać folię ochronna do OnePlus Nord. Jest ona cienka, ledwo zauważalna po zamontowaniu na ekranie i zapobiegnie drobnym rysom. Jeśli jedna dojdzie do upadku telefonu, może okazać się, że ekran i tak zostanie uszkodzony. Dla osób, które tego właśnie się obawiają rekomendujemy zakup szkła hartowanego. To rozwiązanie choć grubsze wciąż jest ledwo odczuwalne podczas codziennego używania smartfona. Za to daje nam dużo lepszą ochronę od uderzeń i upadków więc nie musimy się martwić  o ekran nawet w groźnych sytuacjach.

Ciekawym rozwiązaniem, nad którym powinny zastanowić się osoby wciąż niezdecydowane bądź takie, które pierwszy raz zabezpieczą ekran swojego telefonu jest szkło hybrydowe do OnePlus Nord. Ten rodzaj zabezpieczenia jest pośredniej grubości pomiędzy folią, a zwykłym szkłem hartowanym. Zachowuje przy tym doskonałe właściwości ochronne więc nie musimy obawiać się upadków czy lekkich uderzeń. Szkło hybrydowe idealnie dopasowuje się do ekranu nawet na zagiętych bokach dzięki swojej elastycznej konstrukcji. Niestety zazwyczaj jest najdroższe, ale wciąż niewspółmiernie tanie do drogiego serwisu, który po upadku musiałby wymienić nasz ekran na nowy, więc warto rozważyć i tę opcję.

Jakiej firmy szkło hartowane do OnePlus Nord?

Warto kierować się przy wyborze tylko sprawdzonymi markami, które dzięki doświadczeniu w branży zabezpieczeń telefonów i wielu opinii klientów tworzy najlepiej dopasowane do naszych potrzeb produkty. Takie marki jak Spigen, Whitestone, Mocolo czy 3mk używają do produkcji tylko najlepszych materiałów co zapewnia ich trwałość i długą przydatność. Folia lub szkło hartowane do OnePlus Nord  dostarczane od takich producentów posiadają w zestawach wszystkie niezbędne akcesoria do ułatwienia montażu więc nawet osoba robiąca to pierwszy raz nie będzie miała problemu. Na naszym sklepie sprzedajemy produkty tylko topowych marek więc cokolwiek z naszego asortymentu zostanie wybrane, na pewno sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na ekran?

Zdecydowanie uważamy, że oprócz tego, że warto to wręcz powinno się. Nie ma nic gorszego niż kupić nowy telefon i po paru dniach rozbić go. Wiemy to zarówno z doświadczenia własnego jak i naszych klientów. Nauczeni więc tymi wydarzeniami chcemy zachęcić jak największą ilość osób do ochrony swojego ekranu. W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki asortyment produktów od różnych, ale sprawdzonych producentów dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Warto zakupić zabezpieczenie do ekranu zaraz po zakupie telefonu, a czasami nawet przed jego otrzymaniem, aby zaraz po wyjęciu smartfona z pudełka, zamontować na nim ochronę i nie martwić się o jego bezpieczeństwo.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl