Szkło hartowane / folia do OnePlus 9 Pro

Najnowszy produkt OnePlus’a cieszy się doskonałym ekranem. Jest bardzo duży, z praktycznie niewidocznymi ramkami, posiada świetne kolory, wysoką rozdzielczość i bardzo szybkie odświeżanie. Zachęcamy zatem do zabezpieczenia ekranu od samego początku, aby móc bezpiecznie korzystać z niego przez długi czas. W naszym sklepie można znaleźć folię lub szkło hartowane do OnePlus 9 Pro, które doskonale chronią wyświetlacz, jednocześnie nie wpływając na jego funkcjonalność. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych producentów oraz wykonane są tylko z wysokiej jakości materiałów. Gwarantuje to ich doskonałą jakość, długotrwałość i idealne dopasowanie. Jeżeli zależy nam na bezpieczeństwie całego telefonu, polecamy również etui do OnePlus 9 Pro.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie szkło hartowane do OnePlus 9 Pro wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów szkła i folii, dlatego na początku może nam się wydawać, że wybór jednego będzie niezwykle trudnym zadaniem. Warto jednak postępować zgodnie z podanym przez nas schematem, co z pewnością ułatwi nam podjęcie decyzji. Pierwszym aspektem, na który warto zwrócić uwagę, jest stopień ochrony, jaki zapewni ekranowi zakupiony produkt. Najdelikatniejsza, ale także najcieńsza i najmniej widoczna na wyświetlaczu jest folia ochronna do OnePlus 9 Pro. Takie zabezpieczenie polecamy dla osób ostrożnych, które głównie chcą chronić ekran przed brudem, odciskami palców lub zarysowaniami. W razie upadku cienka warstwa folii niestety nie ochroni należycie wyświetlacza.

Jeżeli jednak naszemu urządzeniu zdarzają się upadki lub po prostu korzystamy z niego intensywniej, zachęcamy do zakupu szkła hartowanego. Tego rodzaju produkty charakteryzują się twardością na poziomie 9H. Oznacza to, że są odporne nawet na uszkodzenia przez ostre przedmioty lub drobne upadki. Wysokiej jakości szkło hartowane doskonale przylega do ekranu, więc na co dzień szybko zapomnimy o jego obecności na nim. Rozwiązaniem równie skutecznym, jednak nieco bardziej zbliżone do folii jest szkło hybrydowe do OnePlus 9 Pro. Ten produkt posiada twardość H, jest odporny na zarysowania i lekkie uderzenia. Jest to niejako połączenie poprzednich dwóch rozwiązań, więc jest nieco cieńsze niż szkło hartowane i jeszcze lepiej dopasowane do telefonu.

Jakiej firmy szkło hartowane do OnePlus 9 Pro?

W przypadku produktów takich jak szkło lub etui, które mają zapewnić bezpieczeństwo naszego urządzenia, warto wybierać tylko sprawdzone i polecane rozwiązania. Takie produkty znajdziemy u najlepszych producentów akcesoriów ochronnych. Marki Spigen, Ringke, 3mk, Whitestone czy Mocolo są jednymi z najdłużej działających na rynku, a jakość ich produktów stoi na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie szkła lub folie są dobrze dopasowane, a przed wypuszczeniem z fabryki dokładnie testowane. Daje nam to gwarancję bezpieczeństwa oraz pełnej funkcjonalności wyświetlacza po założeniu na niego zabezpieczenia.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na telefon?

Wyświetlacz w smartfonie pełni kluczową rolę i to on jest najważniejszym elementem, który należy chronić. Zdecydowanie warto od samego początku zabezpieczyć ekran szkłem lub folią ochronną. Dzięki temu nie tylko zapobiegniemy jego uszkodzeniu, ale także po paru miesiącach pod warstwą ochronną wyświetlacz będzie wyglądał jak nowy. Pamiętajmy również, że koszty profesjonalnego serwisu znacznie przewyższają koszt zakupu nawet najlepszego zabezpieczenia. Szkło hartowane do etui do OnePlus 9 Pro to łatwe, stosunkowo tanie i szybkie rozwiązanie, które znacząco podnosi bezpieczeństwo urządzenia. Zatem warto zainwestować wcześniej w sprawdzone rozwiązanie i nie martwić się o ekran podczas codziennego użytkowania.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl