Szkło hartowane / folia do OnePlus 8T

Coraz więcej smartfonów posiada ekran pokrywający większość przedniego panelu smartfona. Mimo że jest to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne i dobrze wyglądające to łatwo o uszkodzenie tak dużego wyświetlacza. Warto zatem zabezpieczyć go za pomocą folii lub szkła hartowanego do OnePlus 8T. Taka ochrona pozwala bez obaw korzystać ze smartfona, nie ogranicza jego funkcji i na co dzień jest właściwie niezauważalna. W naszym sklepie można znaleźć produkty od czołowych producentów, tworzone z dbałością o szczegóły z wykorzystaniem najnowszych technologii i wysokiej klasy materiałów. W celu pełnego zabezpieczenia telefonu przed uszkodzeniami zachęcamy do zakupu również etui do OnePlus 8T.

Szkło hartowane czy folia ochronna – co wybrać?

Odkąd na rynku dostępne są dwa powyższe rozwiązania, wiele osób zastanawia się, które z nich jest najlepsze i sprawdzi się w ich wypadku. Szkło hartowane do OnePlus 8T jest bardzo wytrzymałe, gdyż jego twardość to aż 9H. Oznacza to, że jest odporne na uderzenia i doskonale rozprasza siłę w razie upadku. Niestety nawet szkło hartowane nie jest niezniszczalne i w momencie mocnego uderzenia twardym i ostrym przedmiotem może pęknąć. Na szczęście jest ono skonstruowane tak, aby nawet w razie uszkodzenia jego odłamki nie były ostre i nie pokaleczyły nam dłoni, a może okazać się, że pod nim ekran telefonu pozostał w nienaruszonym stanie.

Folia ochronna do OnePlus 8T to dużo mniej odporne na uderzenia rozwiązanie. Jest za to smuklejsza i mniej widoczna po założeniu na ekranie. Z reguły folia jest również lepiej dopasowana i na co dzień praktycznie niezauważalna. Chroni ona wyświetlacz przed zarysowaniami i zabrudzeniami. Wiele produktów ma również warstwę oleofobowa zapobiegającą gromadzeniu się odcisków palców na ekranie. Folię ochronną polecamy dla osób ostrożnych, które są świadome jej ograniczeń, a zależy im szczególnie na doskonałym dopasowaniu i cienkości, jaką oferuje.

Jakiej firmy szkło hartowane do OnePlus 8T?

Na rynku jest bardzo wiele firm oferujących z pozoru identyczne rozwiązania i dla osób, które nie są mocno związane z tą branżą ciężko odróżnić słabe produkty od tych, które wytrzymają wiele miesięcy. W naszym sklepie można znaleźć jedynie sprawdzonych producentów, którzy cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów, a ich produkty są tworzone z najwyższej jakości materiałów. Takimi markami są 3mk, Mocolo, Whitestone czy Spigen. Ich rozwiązania ochronne są najlepsze na rynku i na bieżąco udoskonalane. Dzięki sugestiom klientów i sklepów dystrybuujących firmy te wprowadzają nowe i lepsze zabezpieczenia, aby jeszcze bardziej dopasować się do potrzeb użytkowników.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na ekran?

Jako specjaliści z dziedziny zabezpieczeń do telefonów bez zawahania odpowiadamy, że zdecydowanie warto. Na co dzień spotykamy się z wieloma przypadkami klientów, którzy dopiero po uszkodzeniu ekranu uświadamiają sobie, jak łatwo było temu zapobiec. Jest to również dużo tańsze rozwiązanie niż wymiana ekranu, która w autoryzowanych serwisach może kosztować nawet ponad tysiąc złotych. Folia ochronna lub szkło hartowane do OnePlus 8T nie przeszkadza w użytkowaniu smartfona i szybko o niej zapomnimy. Jednak w razie upadku lub uderzenia, taka właśnie ochrona może oszczędzić nam wiele zmartwień, a przede wszystkim pieniędzy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl