Szkło hartowane / folia do OnePlus 8 Pro

Aktualnie smartfony posiadają bardzo duże ekrany, często dodatkowo zgięte po bokach. Ułatwia to ich użytkowanie, daje świetny efekt wizualny, ale przy okazji wzrasta ryzyko uszkodzenia tak dużej powierzchni. Aby na co dzień nie musieć martwić się o bezpieczeństwo naszego telefonu i korzystać wygodnie z pełni jego możliwości warto zakupić ochronę na ekran. Folia lub szkło do OnePlus 8 Pro zapobiegną rysom, pęknięciom i innym uszkodzeniom wyświetlacza, jednocześnie nie rzucając się w oczy. Aby w pełni zabezpieczyć nasz telefon dobrym pomysłem będzie zakupienie również etui na OnePlus 8 Pro.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie szkło hartowane do OnePlus 8 Pro?

Dobrą praktyką przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu jest rozeznanie się w temacie i opcji dostępnych na rynku. A w kwestii ochrony ekranu sprawa wcale nie jest zero jedynkowa. Największą popularnością cieszą się folie ochronne na ekran, które są cienkie i praktycznie niezauważalne po ich aplikacji. Niestety przez to też nie zabezpieczą go przed upadkami lub uderzeniami, a jedynie zarysowaniami, np. od kluczy. Innym rozwiązaniem jest szkło hartowane do OnePlus 8 Pro. Jest ono nieco grubsze od folii, ale i w jego przypadku zaraz zapomnimy, że znajduje się na ekranie smartfona. Taka ochrona zapewni nam bezpieczeństwo w przypadku uderzeń, upadków, ale oczywiście też zarysowań.

Rozwiązaniem, które nie jest jeszcze zbyt popularne, ale coraz częściej spotyka się z dużą aprobatą wśród użytkowników jest szkło hybrydowe do OnePlus 8 Pro. Zdarza się, że jest ono mylone ze zwykłym szkłem hartowanym, a to duży błąd. Taki rodzaj zabezpieczenia, jest cieńszy niż zwykłe szkło, a jednocześnie zabezpiecza bardzo dobrze od lekkich uderzeń i upadków. Dzięki swojej strukturze jest idealnie dopasowane nawet do zakrzywień ekranu, więc jego użytkowanie to czysta przyjemność. Jak widać rozwiązania dostępne na rynku mają swoje wady i zalety. Nie ma jednego idealnego dla każdej osoby, więc najlepiej jest przemyśleć na jakich cechach nam najbardziej zależy, a następnie dokonać właściwego wyboru.

Jakiej firmy szkło hartowane do OnePlus 8 Pro?

Warto przed zakupem, kiedy już wiemy jakiego rodzaju produkt chcemy wybrać rozważyć produkty różnych firm. Jeżeli nie znamy się na akcesoriach zabezpieczających ekran, nie mamy też czyjejś opinii z pierwszej ręki dobrym pomysłem jest postawienie na czołowych producentów. Takimi są, np. 3mk, Mocolo albo Spigen. Swoje produkty tworzą oni z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu folia lub szkło hartowane do OnePlus 8 Pro, jest trwałe, a przede wszystkim idealnie przezroczyste. Jest to ważne dla naszej wygody użytkowania smartfona. Również istotne jest, że dzięki zastosowaniu najlepszych technologii zaaplikowane szkła nie odklejają się po bokach, a po zdjęciu ich całkowicie na ekranie nie pozostaje brudna warstwa kleju.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię na ekran?

Ekran naszego smartfona jest jednym z jego najdelikatniejszych miejsc, a jednocześnie jest najważniejszy w telefonie, bo to dzięki niemu da się go w ogóle używać. Więc aby długo cieszyć się jego niezawodnością zdecydowanie warto zabezpieczyć go już od pierwszego dnia używania. Używanie folii ochronnej lub szkła hartowanego do OnePlus 8 Pro da nam poczucie bezpieczeństwa, będziemy mogli bez obaw korzystać z wszystkich jego funkcji smartfona, ale też biorąc pod uwagę względy estetyczne – będzie on po prostu dobrze wyglądał. Nie będzie porysowany czy rozbity, a nawet w razie wypadku, wystarczy będzie wymienić szkło hartowane na nowe, a nie cały wyświetlacz, co jest bardzo kosztowną operacją.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl