SZKŁO HARTOWANE / FOLIA DO LG VELVET

Ekran smartfona jest bardzo delikatnym elementem całej konstrukcji. Musi być on jak najbardziej czuły na dotyk, a jednocześnie jak najbardziej odporny na zarysowania i uszkodzenia. Czasem nawet najlepiej wykonane i najtwardsze szkło ekranu może nie wytrzymać przy uderzeniu i pęknąć. Dlatego też warto zabezpieczyć je dodatkową warstwą ochronną jaką jest folia lub szkło hartowane do LG Velvet. U nas na sklepie znaleźć można produkty tylko czołowych producentów wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Dzięki takiemu zabezpieczeniu nasz wyświetlacz będzie bezpieczny, a my spokojni że się nie rozbije. Aby w pełni zabezpieczyć nasz smartfon dobrym pomysłem jest zamówienie również etui do LG Velvet, które zadba o ramkę i plecki telefonu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Szkło hartowane czy folia do LG Velvet – co wybrać?

Wybór ten wcale nie jest taki oczywisty. Wiele ludzi nie zastanawiając się zbyt długo wybiera zazwyczaj tańszą i popularniejszą folie ochronną. Jest to jednak spory błąd jeżeli dokładnie tego wcześniej nie przemyślimy. Folia do LG Velvet mimo, że tańsza, cieńsza bardziej popularna nie ochroni nas przed skutkami upadków czy uderzeń w ekran. Z kolei szkło hartowane mimo, że nieco grubsze to zabezpiecza nasz ekran kompleksowo. Zarówno upadki, uderzenia lub też rysy nie będą mu straszne, a często nawet nie uszkodzą go na tyle żeby trzeba było wymieniać na nowe. Nie oznacza to jednak, że folia ochronna jest złym wyborem. Jeżeli ktoś liczy się z jej mniejszymi właściwościami ochronnymi i nastawia się tylko na zabezpieczenie od rys to będzie to będzie ona bardzo dobrym wyborem.

Również folia od szkła różnią się kwestią montażu. Mimo, że z pozoru cienka folia wydaje się banalnym akcesorium w aplikacji to zazwyczaj sprawia więcej problemów  niż szkło hartowane. Jest to spowodowane właśnie delikatnością folii przez co łatwo u zagięcie któregoś rogu,  lub niedokładne naklejenie jej na smartfon. Ciekawym rozwiązaniem łączącym zalety obu powyższych jest szkło hybrydowe do LG Velvet. Cieńsze niż szkło hybrydowe, a jednocześnie bardzo wytrzymałe na upadki i uderzenia co daje niejako kompromis idealny. Niestety taki rodzaj zabezpieczenia ekranu zazwyczaj kosztuje najwięcej i to jest jedyna jego wada. Polecamy przed zakupem zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi opcjami i rozważyć na czym nam najbardziej zależy.

Jakiej firmy szkło hartowane do LG Velvet?

Akcesoria do ochrony ekranu warto wybierać tylko od sprawdzonych producentów takich jak 3mk, Spigen czy Mocolo. Ci producenci oferują swoje produkty wykonane z najlepszych materiałów co zapewnia nam ich bezawaryjność i skuteczność w razie wypadku. Także ważne jest wyposażenie jakie dostajemy w zestawie ze szkłem lub folią. U cenionych producentów znajdziemy dużo akcesoriów, ściereczek, a często również znaczników, które znaczne ułatwią zamontowanie folii lub szkła hartowanego na LG Velvet równo i bez pęcherzyków powietrza. Warto postawić na sprawdzonych producentów gdyż zarówno przy montażu jak również w trakcie używania smartfona już z zaaplikowaną ochroną odpłaci nam to się niezawodnością i brakiem problemów.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na ekran?

Zdecydowanie warto! I nie trzeba tutaj nic więcej dodawać, gdyż wszystkie zalety zostały opisane w powyższych akapitach. Jednak jako podsumowanie należy zauważyć jak dużo spokoju i bezpieczeństwa daje nam taka folia lub szkło do LG Velvet. Dzięki nim możemy bez martwienia się o stan ekranu używać telefonu nawet w trudnych warunkach, nie boimy się kłaść go ekranem w dół, ponieważ i tak się on nie zarysuje i wiele innych. Przede wszystkim, jest to dobra inwestycja, ponieważ w razie wypadku wymiana szkła ekranu lub nawet całego wyświetlacza to często bardzo droga naprawa, całkowicie niepotrzebna jeżeli wcześniej zatroszczymy się o jego ochronę.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl