Szkło hartowane / folia do Huawei P40

Od pojawienia się na rynku pierwszych smartfonów minęło co prawda już trochę czasu, ale wciąż największą bolączką użytkowników jest zabezpieczenie wyświetlacza, który jest najważniejszym a zarazem najbardziej newralgicznym elementem telefonu. Na szczęście na rynku możemy znaleźć szkło hartowane do Huawei P40, szkło hybrydowe oraz folię ochronne, które w skuteczny sposób ochronią ekran urządzenia w każdej sytuacji. Dzięki tym akcesoriom możemy bez obaw korzystać z telefonu wszędzie, gdzie tylko zechcemy. Dla całkowitej ochrony polecamy zakup pokrowca na Huawei P40, który dodatkowo zabezpieczy obudowę smartfona i pozostałe elementy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie szkło hartowane do Huawei P40?

Planując zakup szkła lub folii musimy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, które determinują jakość produktu jak i jego właściwości ochronne. Przede wszystkim należy sprawdzić jaki poziom twardości posiada szkło hartowane do Huawei P40, czyli na jakie zarysowania odporna jest jego powierzchnia. Dla przykładu tworzywo o twardości 9H będzie w stanie wytrzymać zarysowania nawet ostrym nożem, a w przypadku 6H jesteśmy w stanie porysować pilnikiem. Bardzo ważnym elementem jest jakość wykonania i dopasowania do ekranu, ponieważ niedbale wycięte szkło lub folia mogą nas kaleczyć ostrymi krawędziami, a brak dopasowania sprawie, że produkt będzie całkowicie bezużyteczny i pieniądze, które na niego wydaliśmy były wyrzucone w błoto.

Niemniej ważnym elementem jest funkcjonalność folii i szkła, która wpływa znacząco na komfort użytkowania smartfona. Zwróćmy uwagę czy folia ochronna do Huawei P40 jest całkowicie kompatybilna z telefon i nie wpływa w żaden sposób na czułość wyświetlacza. Dodatkowo warto sprawdzić czy szkło nie zaburza oryginalnych kolorów i barw, które mimo wszystko są bardzo ważne podczas korzystania ze smartfona. Pamiętajmy również o materiałach z jakich wykonana jest folia lub szkło, ponieważ tylko tworzywa najwyższej jakości są w stanie skutecznie zabezpieczyć ekran i przetrwać niespodziewane wypadki. Ostatnią kwestią jest odporność na zabrudzenia przez zastosowanie specjalnych powłok. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą utrzymać szkło lub folię w czystości przez jak najdłuższy czas. 

Szkło hartowane do Huawei P40 - jakiej firmy?

Biorąc pod uwagę najlepsze marki, które produkują szkła i folie ochronne musimy być przygotowani na trochę wyższe ceny produktów niż w przypadku nieznanych firm, które dopiero wchodzą na rynek akcesoriów GSM. Warto jednak korzystać ze szkiełek i folii znanych producentów, ponieważ gwarantują swoim doświadczeniem i uznaniem wysoką jakość oraz niezawodność. Wśród wiodących marek możemy wymienić Hofi, Mocolo oraz 3MK i z ręką na sercu możemy również polecić ich produkty, ponieważ stosunek ceny do jakości w ich przypadku jest naprawdę zadowalający. Folia zabezpieczająca do Huawei P40 produkowana przez wspomniane marki, jest idealnie dopasowana i wykonana z niezwykłą precyzją.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na telefon?

Nie tylko warto ale wręcz trzeba dodatkowo zabezpieczyć ekran telefonu, ponieważ każdego dnia smartfon narażony jest na sytuacje, w których mógłby zostać uszkodzony jego najcenniejszy element jakim bez wątpienia jest wyświetlacz. Cena wymiany ekranu dotykowego czasem może przewyższyć, tą którą musimy zapłacić za nowy model dlatego z całą pewnością każdy użytkownik powinien zainwestować w szkło zabezpieczające do Huawei P40 lub folię. Nie żałujmy tych kilkudziesięciu złotych, które mogą uratować nas przed wydatkiem dużo większej sumy. Pamiętajmy również, że warto zakupić dodatkowo etui, które w połączeniu z zabezpieczeniem ekranu w pełni ochroni smartfon w codziennym użytkowaniu i pozwoli w spokoju wykorzystać wszystkie jego funkcje.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl