Szkło hartowane / folia do Huawei P40

Od pojawienia się na rynku pierwszych smartfonów minęło co prawda już trochę czasu, ale wciąż największą bolączką użytkowników jest zabezpieczenie wyświetlacza, który jest najważniejszym a zarazem najbardziej newralgicznym elementem telefonu. Na szczęście na rynku możemy znaleźć szkło hartowane do Huawei P40, szkło hybrydowe oraz folię ochronne, które w skuteczny sposób ochronią ekran urządzenia w każdej sytuacji. Dzięki tym akcesoriom możemy bez obaw korzystać z telefonu wszędzie, gdzie tylko zechcemy. Dla całkowitej ochrony polecamy zakup pokrowca na Huawei P40, który dodatkowo zabezpieczy obudowę smartfona i pozostałe elementy.

Jakie szkło hartowane do Huawei P40?

Planując zakup szkła lub folii musimy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, które determinują jakość produktu jak i jego właściwości ochronne. Przede wszystkim należy sprawdzić jaki poziom twardości posiada szkło hartowane do Huawei P40, czyli na jakie zarysowania odporna jest jego powierzchnia. Dla przykładu tworzywo o twardości 9H będzie w stanie wytrzymać zarysowania nawet ostrym nożem, a w przypadku 6H jesteśmy w stanie porysować pilnikiem. Bardzo ważnym elementem jest jakość wykonania i dopasowania do ekranu, ponieważ niedbale wycięte szkło lub folia mogą nas kaleczyć ostrymi krawędziami, a brak dopasowania sprawie, że produkt będzie całkowicie bezużyteczny i pieniądze, które na niego wydaliśmy były wyrzucone w błoto.

Niemniej ważnym elementem jest funkcjonalność folii i szkła, która wpływa znacząco na komfort użytkowania smartfona. Zwróćmy uwagę czy folia ochronna do Huawei P40 jest całkowicie kompatybilna z telefon i nie wpływa w żaden sposób na czułość wyświetlacza. Dodatkowo warto sprawdzić czy szkło nie zaburza oryginalnych kolorów i barw, które mimo wszystko są bardzo ważne podczas korzystania ze smartfona. Pamiętajmy również o materiałach z jakich wykonana jest folia lub szkło, ponieważ tylko tworzywa najwyższej jakości są w stanie skutecznie zabezpieczyć ekran i przetrwać niespodziewane wypadki. Ostatnią kwestią jest odporność na zabrudzenia przez zastosowanie specjalnych powłok. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą utrzymać szkło lub folię w czystości przez jak najdłuższy czas. 

Szkło hartowane do Huawei P40 - jakiej firmy?

Biorąc pod uwagę najlepsze marki, które produkują szkła i folie ochronne musimy być przygotowani na trochę wyższe ceny produktów niż w przypadku nieznanych firm, które dopiero wchodzą na rynek akcesoriów GSM. Warto jednak korzystać ze szkiełek i folii znanych producentów, ponieważ gwarantują swoim doświadczeniem i uznaniem wysoką jakość oraz niezawodność. Wśród wiodących marek możemy wymienić Hofi, Mocolo oraz 3MK i z ręką na sercu możemy również polecić ich produkty, ponieważ stosunek ceny do jakości w ich przypadku jest naprawdę zadowalający. Folia zabezpieczająca do Huawei P40 produkowana przez wspomniane marki, jest idealnie dopasowana i wykonana z niezwykłą precyzją.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na telefon?

Nie tylko warto ale wręcz trzeba dodatkowo zabezpieczyć ekran telefonu, ponieważ każdego dnia smartfon narażony jest na sytuacje, w których mógłby zostać uszkodzony jego najcenniejszy element jakim bez wątpienia jest wyświetlacz. Cena wymiany ekranu dotykowego czasem może przewyższyć, tą którą musimy zapłacić za nowy model dlatego z całą pewnością każdy użytkownik powinien zainwestować w szkło zabezpieczające do Huawei P40 lub folię. Nie żałujmy tych kilkudziesięciu złotych, które mogą uratować nas przed wydatkiem dużo większej sumy. Pamiętajmy również, że warto zakupić dodatkowo etui, które w połączeniu z zabezpieczeniem ekranu w pełni ochroni smartfon w codziennym użytkowaniu i pozwoli w spokoju wykorzystać wszystkie jego funkcje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl