Szkło hartowane / folia do Huawei P30 Pro

Perfekcyjnie dopasowane i dobrane szkło hartowane na Huawei P30 Pro jest podstawowym elementem chroniącym ekran telefonu przed uszkodzeniami. Nasze urządzenie musi być odpowiednio zabezpieczone, tak abyśmy mogli z niego bezproblemowo korzystać. Dzięki obecności szkła hartowanego będziemy zawsze zabezpieczeni przed niespodziewanymi wypadkami. Z pomocą przychodzą tu oczywiście takie produkty jak szkło hartowane, czy folia do Huawei P30 Pro. W Caseworld.pl zdajemy sobie sprawę z wagi bezpieczeństwa naszych telefonów Huawei. Dlatego też bardzo chętnie pomożemy w doborze produktów renomowanych marek takich jak Spiegen, Mocolo, czy Hofi. Polecamy również etui i pokrowce na Huawei P30 Pro.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na P30 Pro?

Nie ma nic bardziej istotnego niż świadomość, jak ważnym elementem telefonu jest jego ekran. W Caseworld.pl doskonale o tym wiemy i staramy się wiedzę tą przekazywać naszym klientom. Montaż folii ochronnej lub szkła hartowanego na Huawei P30 Pro jest pierwszą rzeczą, którą powinniśmy robić zaraz po wyciągnięciu urządzenia z pudełka.  Telefon musi być odpowiednio chroniony przed olbrzymią ilością czynników grożących w efekcie stłuczeniem matrycy. Tym samym, zakładając szkło hartowane lub folię ochronną na telefon, zabezpieczamy samych siebie przed utratą dostępu do istotnych dla nas danych. Kto lubi zostać bez kontaktu ze światem w najważniejszych momentach życia?

Kluczowy jest odpowiedni sposób zadbania o perfekcyjny stan wyświetlacza posiadanego przez nas telefonu. Oferowane w sklepie Caseworld.pl szkła hartowane zapewniają skuteczną i długotrwałą ochronę. Ważne, że jego obecność w żadnym stopniu nie zmniejsza komfortu użytkowania urządzenia. Przechodzenie pomiędzy aplikacjami, pisanie czy jakakolwiek inna czynność wykonywana za pośrednictwem ekranu, dalej będzie w ten sam sposób wygodna, co przed założeniem szkła lub folii ochronnej. Wybór tego, który z elementów ochronnych chcemy wykorzystać – szkło hartowane czy też folia ochronna - to bardzo prosta sprawa. Wystarczy wybrać jedną z kilku kategorii. Jeżeli jednak nie masz na to czasu, obsługa Caseworld.pl chętnie doradzi jakie szkło do Huawei P30 Pro, będzie tym najlepszym właśnie dla Ciebie.

Jakie szkło hartowane do Huawei P30 Pro wybrać?

Tuż przed wyborem, a w konsekwencji zakupem szkła hartowanego do Huawei P30 Pro, na pewno będziemy mieli w głowie olbrzymią gamę produktów. W Caseworld.pl mamy szeroki wachlarz propozycji. Kupując szkło hartowane na przód telefonu, nie zaniedbujmy jego tyłu. Tu warto zaopatrzyć się w hybrydowe szkło od 3MK, a dokładnie model FG Camera Lens, które ochroni obiektyw aparatu fotograficznego. Kluczowym jest również, aby sprawdzić jakość wybranego szkła. Dzięki nanohybrydowym powłokom, otrzymujemy także zabezpieczenie przed zarysowaniami, a jej obecność nie wpływa negatywnie na czułość dotyku. 

Folia poliwęglanowa czy szkło hartowane?

Najczęstszym wyborem użytkowników jest szkło hartowane. Nie jest to dziwne, ponieważ szkło hartowane jest o wiele bardziej trwałe i wytrzymałe aniżeli folia ochronna. Szkło hartowane założone na ekran telefonu wygląda też najczęściej znacznie lepiej niż folia. Superlatywy wygłaszane w kierunku szkła hartowanego, nie oznaczają jednak, że folia ochronna na Huawei P30 Pro to w jakimkolwiek znaczeniu zły pomysł. Nie potrzebując tak doskonałej ochrony jaką zapewnia szkło hartowane, czasem wybór pada właśnie na dużo tańsze rozwiązanie, czyli folię ochronną. Osoby nieposiadające zdolności manualnych, powinny czynność zakładania folii ochronnej oddać w ręce profesjonalistów. Niestety bardzo łatwo jest spowodować powstanie wielkiej ilości bąbelków powietrza. Jak wiemy wygląda to niestety bardzo nieestetycznie i odbiera komfort użytkowania. Tych problemów nie ma oczywiście w przypadku szkła hartowanego, które ze względu na swoją twardość, dużo łatwiej założyć na telefon.

W sklepie Caseworld.pl znajdziesz szeroką gamę szkieł hartowanych oraz folii ochronnych do Huawei P30 Pro.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl