Szkło hartowane / folia do Huawei P30 Lite

Ekran smartfona jest bez wątpienia jego najbardziej newralgicznym punktem, który najczęściej narażony jest na uszkodzenia, dlatego warto zakupić szkło hartowane do Huawei P30 Lite lub folię poliwęglanową aby skutecznie zabezpieczyć wyświetlacz przed niespodziewanymi sytuacjami. Nie ma bowiem nic gorszego jak uszkodzony ekran, który utrudnia albo wręcz uniemożliwia korzystanie z telefonu Huawei. Jedynym dobrym rozwiązaniem jest zainwestowanie w szkło lub folię, które mogą zaoszczędzić nam tych przykrych sytuacji. Dla jeszcze większej ochrony zalecamy używanie również etui ochronnego na Huawei P30 Lite, które dodatkowo zabezpieczy inne elementy urządzenia.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na P30 Lite?

Matryca i ekran naszego telefonu każdego dnia narażone są na wiele niezależnych od nas zagrożeń. Zwykle tylko chwila dzieli nas od momentu, w którym telefon wypadnie z kieszeni i spotka się z twardą podłogą lub betonem. Stłuczenie tego, niezwykle istotnego elementu naszego smartphone’a spowoduje, że stracimy kontakt zarówno z partnerami biznesowymi, miłością życia, kolegami, ba, nawet nie zamówimy taksówki. Ważnym jest więc aby kondycja naszego wyświetlacza była zachowana jak najdłużej w fabrycznym stanie. Ma to kolosalne znaczenia, w perspektywie naszego codziennego funkcjonowania.

Zwykle bardzo rzadko zdarza się, aby producenci telefonów proponowali fabryczne rozwiązania wzmacniające szkło znajdujące się na ekranach telefonów. Zwykle są raczej nastawieni na dodatkowy zysk związany z kosztownymi wymianami stłuczonego elementu. Jak wiemy, ekran telefonu jest narażony na całą masę różnego rodzaju uszkodzeń mechanicznych i zagrożeń płynących ze świata zewnętrznego. Warto pomyśleć więc o założeniu odpornego na uszkodzenia i zarysowania szkła hartowanego na Huawei P30 Lite. Z własnego i klientów doświadczenia wiemy, że profilaktyka ma tu ogromne i kluczowe znaczenie. Nikt nie chce przecież chodzić z pękniętym wyświetlaczem.

Szkło hartowane, czy folia ochronna – co wybrać?

Istnieje sporo różnic pomiędzy tymi dwoma produktami - szkłem hartowanym oraz folią ochronną. Pierwszą i podstawową jest oczywiście cena. Kolejna to między innymi, a może przede wszystkim wytrzymałość na zniszczenia. Następnie dochodzimy do miejsca, które nazywamy montaż, a raczej sposób montażu na naszym telefonie. Wiele osób wskazuje na wady folii poliwęglanowej. Wśród nich wymienia się choćby dużo mniejszą ochronę telefonu. I – co odrzuca wiele osób - nieestetyczne bąble pozostające czasem przy nieuważnym montażu. Tego drugiego da się jednak uniknąć oddając telefon do profesjonalistów. Wtedy skorzystanie z ich usług jest wręcz wskazane. Dużo prościej natomiast montuje się szkło hartowane do Huawei P30 Lite. Oczywistą różnicą jest również fakt zabezpieczenia telefonu przed czynnikami zewnętrznymi. W tej kategorii lepiej radzi sobie dużo bardziej wytrzymałe szkło ochronne. Niezależnie jednak od tego, na którą z opcji się zdecydujemy, nie odczujemy praktycznie żadnej różnicy w samym użytkowaniu naszego telefonu.

Jakiej firmy szkło hartowane do Huawei P30 Lite?

W sklepie internetowym Caseworld.pl znajduje się bardzo duży wybór zarówno szkieł hartowanych do Huawei P30 Lite oraz folii ochronnych. W ofercie znajdziesz m.in. szkło hartowane Mocolo TG+Full Glue, które przykleja się na całą powierzchnię telefonu. Warto w tym miejscu wspomnieć, że jedną z podstawowych zasad przy kupnie szkła ochronnego, jest sprawdzenie jego twardości. Oznaczenie 9H, które znajdzie się na opakowaniu, poświadcza, że produkt jest przetestowany i zapewnia ochronę nawet przed ostrymi przedmiotami. Mocolo TG+Full Glue zapewnia także doskonałą czułość ekranu, a klej znajdujący się na całej powierzchni szkła, gwarantuje idealne przyleganie. Oczywiście jak większość produktów, zawiera ono także powierzchnię oleofobową, która redukuje tarcie do minimum i umożliwia niepozostawianie śladów na ekranie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl