Szkło hartowane / folia do Huawei P30

Wyświetlacz telefonu jest dla nas użytkowników najważniejszym elementem, który pozwala korzystać ze wszystkich funkcji smartfona, dlatego warto zainwestować w szkło hartowane do Huawei P30 lub folię ochronną. Tylko takie rozwiązanie może ochronić ekran przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, na które narażone jest nasze urządzenie Huawei w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo produkty zabezpieczające pozwolą nam bez obaw korzystać z urządzenia nawet w ekstremalnych sytuacjach. Jednak do całkowitej ochrony musimy również wyposażyć telefon w dodatkowe etui na Huawei P30, które zabezpieczy również inne elementy urządzenia.

Szkło hartowane do Huawei P30 jakie wybrać?

Kluczowym jest, aby wybrać jakiekolwiek, by chronić telefon. Reszta to już problem drugorzędny, w którym Ci pomożemy. Szkło hartowane do Huawei P30 spowoduje, że trwałość wyświetlacza, oraz żywotność Twojego telefonu znacząco wzrosną. Co za tym idzie, dłużej będziesz cieszył się jego możliwościami. Pokusimy się nawet o stwierdzenie, że odpowiednie zadbanie o wyświetlacz urządzenia, jest równie ważne jak dbanie o baterię posiadanego przez nas sprzętu. Oczywistym jest, że bez sprawnego jednego z tych dwóch elementów, nasz telefon nie nadaje się do niczego.

Wydawać by się mogło, że wybór szkła hartowanego do Huawei P30 to skomplikowany proces. W gruncie rzeczy jest to bardzo prosta sprawa. Wystarczy wybrać spośród kilku kategorii, a my na pewno doradzimy, które ze szkieł jest dla Ciebie najlepsze. W ofercie są minimalistyczne szkła hartowane, które doskonale pasują do telefonu, ale również solidne folie ochronne. Posiadamy także często zapomniane szkła hybrydowe, które umieszczane są na aparacie telefonu. To jeden z tych elementów, o których zabezpieczeniu nie myślimy zbyt często. Większość szkieł jest dopasowana w taki sposób, aby na telefon spokojnie mieściło się jeszcze etui. A to ważna, wręcz jedna z ważniejszych spraw.

Folia poliwęglanowa czy szkło hartowane?

Istnieje kilka znaczących różnic pomiędzy szkłem hartowanym i folią ochronną. Pierwszą z nich jest oczywiście cena. Następnie możemy wspomnieć o wytrzymałości, czy choćby sposobie montażu na ekranie posiadanego telefonu. Musimy też wspomnieć o wadach folii poliwęglanowej, którymi z całą pewnością są mniejsza ochrona aparatu, a także nieestetyczne bąble pozostające czasem przy nieuważnym montażu. Znacząco prościej montuje się natomiast szkło hartowane do Huawei P30. Bardzo oczywistą różnicą jest także wspomniany fakt zabezpieczenia telefonu przed czynnikami zewnętrznymi, szczególnie przed uderzeniami i upadkiem. W tej kategorii znacząco lepiej radzi sobie szkło ochronne aniżeli folia poliwęglanowa. Niezależnie jednak od tego, na którą z opcji się zdecydujemy, nie odczujemy praktycznie żadnej różnicy w samym użytkowaniu naszego telefonu. 

Jakiej firmy szkło hartowane do Huawei P30?

Caseworld.pl proponuje wybór z bardzo szerokiej gamy rozpoznawalnych i istotnych dla rynku GSM marek. Wśród nich są szkła hartowane do Huawei P30 od Mocolo, czy też szkła renomowanej i bardzo wysoko cenionej marki Hofi Glass. Nie wpływa ono na czułość dotyku, a jego grubość to zaledwie 0,26 milimetra. Szkło utrzymuje twardość na poziomie 9H, co gwarantuje wysoką odporność na zarysowania nawet bardzo ostrymi narzędziami. Oczywiście posiada również powłokę oleofobową, która zabezpiecza przed pozostawianiem zbędnych odcisków palców. Ciekawą alternatywą dla szkła hartowanego jest również Spigen Glas.TR Nano Liquid, czyli powłoka zabezpieczająca ekran.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl