Szkło hartowane / folia do Huawei Nova 9 SE

Szkło hartowane to aktualnie najlepsza możliwa ochrona ekranu Twojego smartfona. Istnieją również inne opcje, jednak szkło wypada pośród nich najlepiej pod względem wytrzymałości i komfortu korzystania z ekranu. U nas w sklepie znajdziesz szkło hartowane do Huawei Nova 9 SE, które pochodzi od najlepszych firm specjalizujących się w zabezpieczeniach smartfonów. Nawet jeżeli nigdy nie miałeś do czynienia z tego typu produktem, za sprawą jasnych instrukcji i bogatych zestawów montażowych, bez problemu poradzisz sobie z aplikacją szkła na ekranie. Pamiętaj, aby chronić również plecki telefonu i zakup wytrzymałe etui na Huawei Nova 9 SE, które znajdziesz w naszej ofercie.

Jakie szkło hartowane do Huawei Nova 9 SE wybrać?

Są dwa rodzaje szkła, na które warto zwrócić uwagę jeżeli pierwszy raz interesujesz się tym tematem. Pierwsze z nich to oczywiście szkło na ekran. Jest to cienka, przezroczysta tafla, którą nakleja się na wyświetlaczu smartfona i o ile nie zostanie nigdy uszkodzona, może pozostać na nim już na zawsze. Dobrej jakości szkło hartowane ma twardość 9H. To oznacza, że jest odporne na zarysowania ostrymi przedmiotami, a w razie upadków czy uderzeń amortyzuje je i rozprasza działającą na ekran siłę. Nie zawsze jednak uda się całkowicie zabezpieczyć i może dojść do sytuacji, że szkło hartowane na Huawei Nova 9 SE pęknie. Jednak zazwyczaj wtedy, wyświetlacz telefonu jest nienaruszony, a wymienić wystarczy szkło na nowe, co jest niewielkim kosztem w porównaniu do wymiany całego elementu smartfona.

Drugim rodzajem szkła jest to stosowane na aparat smartfona. Jest ono mniejsze, ale to właściwie jedyna różnica od tego przyklejanego na ekran. Oba te szkła posiadają również powłokę oleofobową, jeżeli zostały wykonane przez dobrego producenta. Taka powłoka umożliwia łatwiejsze czyszczenie, ponieważ ogranicza gromadzenie się kurzu i tłustych plam na powierzchni produktu. Warto także zaznaczyć, że szkło nie ogranicza funkcjonalności telefonu. To na ekranie nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu czy też na czułość dotyku. Z kolei to na aparacie nie zmniejsza jakości zdjęć ani nie wpływa na działanie autofokusa.

Szkło na Huawei Nova 9 SE - jakiej firmy?

Dobrej firmy szkło hartowane do Huawei Nova 9 SE to produkt, który z dużą dozą prawdopodobieństwa przetrwa z nami lata. Takie szkła jak te od firm POF czy SpaceCase charakteryzują się wysoką wytrzymałością, idealnym dopasowaniem oraz całkowitą przejrzystością. Co już było zaznaczone, posiadają one powłokę oleofobową, której wiele gorszych szkieł nie ma. Warto zatem wybierając takie zabezpieczenie zwrócić baczną uwagę na producenta danego produktu, dzięki czemu nie będziemy zawiedzeni z tego co zakupiliśmy.

Czy warto założyć szkło hartowane na telefon?

Dla nas jako ekspertów, którzy spotkali się już z niezliczoną ilością przypadków, w których szkło uchroniło właściciela telefonu od ponoszenia dużych kosztów na serwis, jest to sprawa oczywista. Wiemy, że warto zabezpieczać ekran oraz aparat szkłem hartowanym, ponieważ jest to niezwykle proste, ale skuteczne rozwiązanie. Nie musimy obawiać się o to, że szkło do Huawei Nova 9 SE jakość negatywnie wpłynie na funkcjonowanie telefonu, ponieważ wysokiej jakości produkty pozostają praktycznie niezauważalne i szybko się do nich przyzwyczajamy. Polecamy serdecznie produkty z naszej strony, które przeszły bardzo skrupulatną selekcję, dlatego mamy pewność, że są to jedne z najlepszych szkieł dostępnych na rynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl