Szkło hartowane / folia do iPhone Xr

Bazową funkcją używanego przez nas telefonu jest z całą pewnością utrzymany w doskonałej kondycji wyświetlacz umożliwiający kontakt z całym światem. Naszymi przyjaciółmi, rodziną i partnerami biznesowymi. Ważnym jest, aby telefon był odpowiednio zabezpieczony, a dobre szkło hartowane na iPhone Xr jest dodatkową i bardzo ważną ochroną. W Caseworld wiemy jak istotny jest to element, dlatego nasi doradcy skrupulatnie dobiorą odpowiedni produkt pasujący do Twojego Apple. Pamiętaj bowiem, że cena naprawy urządzenia jest dużo wyższa niż zakup szkła hartowanego, które zabezpieczy przed upadkami. Gdy już wybierzesz odpowiednią dla siebie ochronę ekranu, zalecamy również przejrzenie naszej oferty etui ochronnych na iPhone XR.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na iPhone Xr?

Odpowiedź na to pytanie jest tak strasznie oczywista. Oczywiście, że warto założyć szkło hartowane na iPhone Xr. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości, choćby ze względu na zapewnienie naszemu, nierzadko bardzo drogiemu telefonowi, odpowiedniego bezpieczeństwa. Dzięki temu zabezpieczamy się także sami my, przed utratą pieniędzy na niepotrzebne i kosztowne naprawy sprzętu. Dzięki temu nie jesteśmy też narażeni na utratę kontaktu z kimkolwiek, gdy nasz telefon będzie potłuczony i pokiereszowany niczym po walkach bokserskich z Mikiem Tysonem. A jak wiemy, takie starcia nie są niczym dobrym zarówno dla człowieka, jak i telefonu.

W CaseWorld.pl doskonale o tym wiemy i każdemu klientowi skrupulatnie wyjaśniamy zalety posiadania szkła hartowanego lub folii ochronnej na telefonie. Perfekcyjny stan wyświetlacza posiadanego przez nas telefonu jest bowiem podstawą w czasach, w których zarówno praca, jak i często znajomości, funkcjonują dzięki urządzeniu zasiadającemu w naszych kieszeniach. Szkło hartowane zapewnia ochronę, ale nie zmniejsza w żaden sposób komfortu użytkowania telefonu. Oznacza to, że dotykowy ekran naszego smarthphone’a będzie działał w dokładnie taki sam sposób, jak przed założeniem szkła, czy też folii ochronnej.

Jakie szkło hartowane do iPhone Xr wybrać?

Szkło hartowane do iPhone Xr? Jakie wybrać? Takie pytania często otrzymujemy od Was na codzień. Wybór może być trudny bo modeli szkieł do iPhone Xr jest bardzo dużo. Polecamy zwrócenie uwagi na przykład na szkło hartowane Spigen Glass FC lub szkło hybrydowe 3mk FlexibleGlass. To pierwsze posiada czarną ramkę i charakteryzuje się pełną ochroną ekranu. Jest mocne i posiada twardość na poziomie 9H. Produkt od 3mk jest także godny polecenia. Jest to szkiełko o większej elastyczności, troszkę cieńsze i trochę mniej odporne.

Szkło hartowane czy folia ochronna do iPhone Xr – co wybrać?

Atutem folii ochronnej jest fakt, że jest wyjątkowo cienka i niewyczuwalna podczas użytkowania. Skutecznie ochroni telefon od zarysowań, na przykład kluczami w kieszeni. Nie gwarantuje jednak ochrony podczas mocniejszego upadku. W tej sytuacji na pewno lepiej radzi sobie szkło hartowane do iPhone Xr. Jest ono dużo wytrzymalsze i trwalsze. Kupno zestawu szkieł, a nawet tylko pojedynczego szła hartowanego wystarcza na bardzo długi czas, właśnie ze względu na ich podwyższoną wytrzymałość. Szkło jest też stanowczo łatwiejsze w montażu na telefonie, ze względu na konsystencję – twardszy materiał, łatwiej się układa i zapobiega na przykład powstawaniu nieestetycznych bąbli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl