Szkło hartowane / folia do iPhone X/Xs

Dobrze dobrane szkło hartowane na iPhone X/XS jest podstawową i bardzo ważną ochroną posiadanego telefonu. Nasz telefon musi być odpowiednio zabezpieczony, aby warunki atmosferyczne, a także niespodziewany upadek nie uczynił krzywdy sprzętowi za kilka tysięcy złotych. Z pomocą przychodzą tu oczywiście takie produkty jak szkło hartowane czy folia do urządzeń Apple. Bez tego elementu nie wyobrażamy sobie funkcjonowania i spokoju ducha. W Caseworld zdajemy sobie sprawę z istotności bezpieczeństwa naszych telefonów, dlatego chętnie pomożemy w doborze produktów od najlepszych producentów. Gdy znajdziesz już odpowiednią ochronę ekranu zajrzyj też koniecznie do działu etui na iPhone X i XS.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na iPhone X/Xs?

W Caseworld.pl doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotnym elementem jest posiadanie folii ochronnej lub szkła hartowanego na Apple iPhone X/Xs i jak ważnym jest, aby wyświetlacz naszego telefonu był odpowiednio zabezpieczony. Takie rozwiązanie chroni przed utratą cennego elementu, jakim jest ekran telefonu i tym samym chroni przed utratą dostępu do kluczowych dla nas danych w bardzo newralgicznych momentach używania smartphone’a. Nie ma jednak znaczenia, jaki model telefonu posiadasz, kluczowym jest, aby był dobrze zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi.

Ważne, aby o perfekcyjny stan wyświetlacza posiadanego przez nas telefonu zadbać w równie odpowiedni sposób. Szkło hartowane zapewnia sowitą ochronę, ale nie zmniejsza komfortu użytkowania ekranu telefonu. Dotykanie i przechodzenie pomiędzy aplikacjami, pisanie czy jakakolwiek inna czynność wykonywana za pośrednictwem ekranu, dalej będzie w ten sam sposób wygodna, co przed założeniem szkła czy folii ochronnej. Sam wybór szkła lub folii to prosta sprawa, wystarczy wybrać spośród kilku kategorii, ale jeśli nie masz na to czasu, eksperci CaseWorld.pl chętnie doradzą jakie szkło hartowane na iPhone X/XS będzie najlepsze dla Ciebie.

Jakie szkło hartowane lub folię do iPhone X/Xs wybrać?

Gdy przychodzi do wyboru szkła hartowanego do iPhone X/XS, mamy przed sobą szeroki i bardzo duży wybór produktów. Dobrym wyborem może tu być na przykład szkło Spigen Glass FC. Charakteryzuje się twardością na poziomi 9H i niewielką grubością. Skutecznie zapewnia ochronę przed rysami i uszkodzeniami oraz ochrania cały wyświetlacz.

Polecamy również szkło hartowane Mocolo TG+ Camera Lens do iPhone X/XS, które w perfekcyjny sposób zabezpieczy wystający aparat iPhone'a przed uszkodzeniami. O tym właśnie elemencie często zapominamy, kupując szkło lub folię, jedynie na przedni wyświetlacz posiadanego przez nas telefonu.

Folia ochronna czy szkło hartowane do iPhone X/Xs?

Wielu użytkowników bezapelacyjnie odpowie, że szkło hartowane. Jest dużo, dużo trwalsze, wytrzymalsze i najzwyczajniej w świecie wygląda lepiej. Nie oznacza to jednak, że folia ochronna na iPhone X/XS to zły pomysł. Niektórzy, szczególnie ci, nie potrzebujący zbyt dużej ochrony swojego telefonu, wybierają właśnie to rozwiązanie. Często jest ono tańsze i umożliwia częstsze zmiany zabezpieczenia ekranu. Ma jednak jedną wadę, której ewidentnie nie da się przeskoczyć. Zakładanie folii ochronnej na telefon bywa udręką. Wyjątkiem są tu osoby posiadające niezwykle dużo cierpliwości i zdolności manualnych. Miękka folia bardzo często lubi uciec w bok, zgiąć się w nieodpowiednim miejscu i przez to powstają bąbelki powietrza pod spodem. Są one nieestetyczne oraz bardzo irytujące absolutnie dla wszystkich. Tych problemów nie ma ze szkłem hartowanym, które ze względu na swoją twardość, jest dużo łatwiej założyć na telefon.  W sklepie CaseWorld.pl znajdziesz wszelkie potrzebne szkła hartowane oraz folie ochronne do iPhone X/Xs.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl