Szkło hartowane / folia do iPhone 7/8 Plus

Prawidłowa praca na smartfonie jest w dużej mierze uzależniona od stanu wyświetlacza, dlatego warto zawczasu zabezpieczyć ekran i zakupić szkło hartowane do iPhone 7 Plus i 8 Plus lub folię ochronną, które pozwolą bez obaw korzystać z telefonu Apple w każdej sytuacji. Tylko dodatkowa ochrona instalowana na powierzchni wyświetlacza może skutecznie zapobiec przed takimi uszkodzeniami jak pęknięcia lub zarysowania. Dlatego nie warto oszczędzać pieniędzy na szkło lub folię zabezpieczająca, która może okazać się zbawienna podczas niespodziewanych wypadków. Jednak do pełnej ochrony polecamy również zakup etui lub pokrowca na iPhone 7 Plus i 8 Plus, które zabezpieczą również obudowę, porty oraz przyciski telefonu.

Szkło hartowane SpaceCase 5D do iPhone 6/6s/7/8 Plus

Szkło hartowane SpaceCase 5D do iPhone 6/6s/7/8 Plus
Szkło hartowane SpaceCase 5D do iPhone 6/6s/7/8 Plus

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
szt.

Szkło na aparat SpaceCase do iPhone 7/8 Plus

Szkło na aparat SpaceCase do iPhone 7/8 Plus
Szkło na aparat SpaceCase do iPhone 7/8 Plus

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,00 zł
szt.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na telefon?

Ekran naszego telefonu każdego dnia narażony jest na olbrzymią ilość zagrożeń. Tak jak napisaliśmy we wstępie, jest on kluczowym, o ile nie najważniejszym elementem naszego telefonu. Stłuczenie tego, niezwykle istotnego elementu naszego smartphone’a spowoduje, że stracimy kontakt zarówno z partnerami biznesowymi, miłością życia, kolegami, ba, nawet nie zamówimy taksówki. Ważnym jest więc, aby zachować idealną kondycję wyświetlacza – ma to kolosalne znaczenie dla naszego codziennego funkcjonowania.

Do tej pory bardzo rzadko zdarza się, aby producenci telefonów proponowali fabryczne rozwiązania wzmacniające szkło znajdujące się na ekranie. Zwykle są raczej nastawieni na dodatkowy zysk związany z kosztownymi wymianami stłuczonego elementu. Jak doskonale wiemy, ekran telefonu jest narażony na całą masę różnego rodzaju uszkodzeń mechanicznych i zagrożeń płynących ze świata zewnętrznego. Warto pomyśleć więc o założeniu szkła hartowanego na Apple iPhone 7/8 Plus. Z doświadczenia wiemy, że profilaktyka ma tu olbrzymie znaczenie. Nikt nie chce przecież chodzić z pękniętym wyświetlaczem.

Szkło hartowane, czy folia ochronna – co wybrać?

Niestety nie istnieje jedna dobra odpowiedź na pytanie zadane powyżej. Dlaczego? Otóż wszystko zależy od naszych potrzeb i preferencji. Dużym i bardzo często podnoszonym atutem folii jest na pewno jej sporo niższa cena w zestawieniu ze szkłem hartowanym. Porównując jednakże możliwości ochronne, czyli zabezpieczenie naszego telefonu, lepszym wyborem na pewno okazuje się być szkło hartowane. Różnic pomiędzy tymi dwoma produktami jest jednak nieco więcej. Zacznijmy od tej, że szkło łatwiej zakłada się na telefon, co dla wielu użytkowników stanowi niebagatelny atut. Przy zastosowaniu szkła hartowanego do Apple iPhone 7/8 Plus, na ekranie nie ujrzymy aż nadto irytujących i bardzo źle wyglądających pęcherzyków powietrza. Oczywiście gdy założymy folię ochronną odpowiednio starannie, pęcherzyków na ekranie również nie będzie. Dodatkowo, szkło hartowane pozwala na stuprocentowy komfort w używaniu telefonu. Co to oznacza? Otóż po założeniu szkła hartowanego, nie odczujemy jakiejkolwiek utraty czułości dotyku. Tak więc praktycznie nie odczujemy, że cokolwiek na nim jest.

Jakiej firmy szkło hartowane do Apple iPhone 7/8 Plus?

W sklepie Caseworld.pl znajdziesz bardzo szeroki wybór zarówno folii ochronnych do iPhone 7/8 Plus, jak i również szkieł hartowanych, które posiadają dodatkową obudowę dookoła, zapewniającą jeszcze większą ochronę. Mowa tu o szkle hartowanym 3MK Hardglass Max 3D, którego atutem jest twardość na poziomie 9H, co oznacza, że jest maksymalnie twarde. Oczywiście jak większość produktów zawiera ono też powierzchnię oleofobową, która redukuje tarcie do minimum i umożliwia niepozostawianie śladów na ekranie. Wadą tego szkła jest kompatybilność jedynie z obudowami nie zachodzącymi na wyświetlacz.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl