Szkło hartowane / folia do iPhone 7/8

Podstawowym obowiązkiem każdego użytkownika telefonu jest z całą pewnością utrzymanie w ekranu w doskonałej kondycji. Dlaczego? Otóż umożliwia on komfortowe i sprawne korzystanie ze wszystkich dostępnych funkcji naszego urządzenia. Umożliwia bycie blisko naszej rodziny, przyjaciół, partnerów biznesowych, nawet gdy znajdujemy się na drugim końcu świata. Istotne jest więc, aby ten fragment telefonu, był doskonale zabezpieczony. Służy temu dobre szkło hartowane bądź folia ochronna do iPhone 7/8. W Caseworld.pl wiemy jak istotny jest wyświetlacz, dlatego nasi doradcy dokładnie dobiorą odpowiedni produkt pasujący do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że koszt wymiany wyświetlacza w Apple jest dużo wyższy niż zakup szkła hartowanego, które zabezpieczy przed uszkodzeniami. Gorąco polecamy również zakup etui na iPhone 7/8.

 

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na iPhone 7/8?

Oczywiście, że warto założyć szkło hartowane na iPhone 7/8. Tak jak na każdy inny telefon i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Chodzi przede wszystkim o zapewnienie naszemu, nierzadko bardzo drogiemu telefonowi, odpowiedniej i skutecznej ochrony. Taki ruch pozwoli także ochronić nasze portfele przed utratą kolejnych, wysokich sum pieniędzy, przeznaczonych na kosztowne naprawy sprzętu.

W Caseworld.pl doskonale zdajemy sobie z tego sprawdzę, a każdemu klientowi skrupulatnie, dokładnie wyjaśniamy zalety posiadania szkła hartowanego, czy też folii ochronnej na telefonie. Idealny stan wyświetlacza posiadanego przez nas telefonu jest bowiem podstawą w czasach, w których stosunki międzyludzkie oraz znajomości podtrzymywane są drogą elektroniczną. W ten sposób pracujemy, rozmawiamy z rodziną, robimy zakupy i… podróżujemy. Przecież bilety lotnicze również przechowujemy w urządzeniach mobilnych. Szkło hartowane zapewnia ochronę, ale nie zmniejsza w żaden sposób komfortu użytkowania telefonu. Oznacza to, że dotykowy ekran naszego smartphone'a będzie działał w dokładnie taki sam sposób, jak przed założeniem szkła, czy też folii ochronnej. 

Szkło hartowane czy folia ochronna – co wybrać na iPhone`a?

Niewątpliwym atutem folii ochronnej jest jej znacznie niższa cena. A co za tym idzie, możemy ją częściej wymieniać. Może to mieć szczególne znaczenie dla osób, które stosunkowo często zmieniają telefony. Jej wadą jest fakt mniejszej odporności na czynniki zewnętrzne takie jak choćby klucze w kieszeni czy torebce. Jest także kolejny powód do zmiany folii – szybsze niszczenie. Patrząc na sprawę w ten sposób – gdy zależy nam na większej wytrzymałości – na pewno lepiej poradzi sobie szkło hartowane do iPhone 7/8. Jest ono znacząco bardziej wytrzymałe i trwałe. Szkło jest też stanowczo łatwiejsze w montażu na telefonie. Chodzi tu o jego konsystencję – twardszy materiał, łatwiej się układa i zapobiega na przykład powstawaniu nieestetycznych bąbli. Kupno zestawu szkieł, a nawet tylko pojedynczego szkła hartowanego wystarcza na bardzo długi czas, właśnie ze względu na ich podwyższoną wytrzymałość.

Jakie szkło hartowane do Apple iPhone 7/8 wybrać?

Szkło hartowane do iPhone 7/8? Jakie szkło hartowane lub folię ochronną wybrać? To bardzo częste pytania, które otrzymujemy od klientów. Szczególnie polecamy te od firmy Mocolo o twardości 9H, która zabezpiecza przed zarysowaniami nawet od ostrych przedmiotów. Dodatkowo powłoka oleofobowa nie pozwala na powstawanie tłustych śladów na ekranie telefonu. Szkło hybrydowe 3MK Flexible Glass do iPhone 7/8 nie zaburza czułości ekranu, jest perfekcyjnie dopasowane i pokrywa płaską część wyświetlacza. Skutecznie broni przed zarysowaniami oraz uderzeniami. Montaż tego modelu jest również bardzo łatwy dzięki specjalnym naklejkom i warstwie bez bąbelkowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl