Szkło hartowane / folia do iPhone 6/6s Plus

Każdemu z nas przytrafiło się niespodziewane uszkodzenie telefonu. Niestety często nie mamy wpływu na upadek urządzenia, nawet jeżeli jesteśmy maksymalnie ostrożni. Sprzęt codziennie narażony jest na najróżniejszego rodzaju zarysowania, ale i dużo poważniejsze uszkodzenia. Istotnym jest, aby nasz Apple został odpowiednio zabezpieczony przed stłuczeniem. Caseworld.pl oferuje bardzo szeroką gamę produktów, w tym szkło hartowane na Apple iPhone 6/6s Plus, które skutecznie ochronią i zapewnią komfort użytkowania smartphone’a. Do szkła warto także dobrać odpowiednie etui lub pokrowiec na iPhone 6 i 6s Plus i cieszyć się perfekcyjną ochroną.

Szkło czy folia do Apple iPhone 6/6s Plus?

Jest kilka różnic, na które warto zwrócić uwagę. Bardzo często kierując się ceną produktu wybieramy jednak dość niefortunnie, czego następstwem są rosnące frustracje spowodowane uszkodzeniami. I nie chodzi wcale o mniejszą ochronę wyświetlacza naszego telefonu. Przede wszystkim jest ona trudniejsza do zamontowania niż szkło hartowane do iPhone 6/6s. Przy mniej wprawnych rękach pozostawienie bąbelków jest wręcz standardem. Zaleta? Można ją jednak częściej wymieniać.

Szkło do iPhone 6/6s Plus jest często znacznie lepszym, ale niestety także i droższym rozwiązaniem. Ma natomiast dużo więcej zalet aniżeli folia do iPhone 6/6s Plus. Pamiętaj, że główną cechą szkła hartowanego jest całkowicie inne pękanie niż tradycyjnego szkła. Szkło hartowane przy zniszczeniu nie tylko zabezpieczy nasz telefon przed pęknięciami, ale gdy pęknie samo, ze względu na swoją konstrukcję, nie pokaleczy nam dłoni. Nie pozostawia ono bowiem ostrych krawędzi podczas pęknięcia. Warto też wspomnieć, że wielką zaletą zarówno folii ochronnych, jak i szkieł hartowanych jest brak tłustych plam pozostawianych po palcach na ekranie telefonu. Te ze względu na powłokę oleofobową nie zostają na naklejonym szkle. Pamiętajmy, że folia ochronna to najprostsze z istniejących możliwe zabezpieczenie ekranu naszego telefonu.

Szkło hartowane do Apple iPhone 6/6s Plus – jakiej firmy?

Bardzo szeroki wybór szkieł hartowanych i folii do Apple iPhone 6/6s Plus w sklepie Caseworld.pl powoduje, że obsługa może zaproponować odpowiedni produktu każdemu zainteresowanemu doskonałym zabezpieczeniem posiadanego telefonu. W sklepie dobrać można m.in. szkło hartowane Spigen Glas.TR Nano Liquid, wyprodukowane na bazie dwutlenku krzemu. Zapewnia to produktowi twardość na poziomie 9H. Na szkle znajduje się niewidzialna powłoka nano-hybrydowa, chroniąca ekran przed zarysowaniami. Godną uwagi cechą Spigen Glas.TR Nano Liquid jest znakomita widoczność niezależnie od kąta patrzenia na ekran. Powłoka, którą nanosimy, jest też bardzo łatwo aplikowalna, wystarczy wykorzystać dostarczoną przez producenta ściereczkę

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na telefon?

Tak. I będąc całkowicie szczerymi, w tym miejscu moglibyśmy zakończyć pisany akapit. Uważamy jednak, iż istotne jest, aby nadmienić, że nasi doradcy niejednokrotnie przekonywali już klientów do tego, aby zabezpieczyli telefon szkłem do Apple iPhone 6/6s Plus. Niejednokrotnie też otrzymywaliśmy podziękowanie za doradztwo i wygłaszane sugestie. Tym sposobem, zaoszczędzone zostały setki złotych, które musiałyby zostać przeznaczone na naprawę telefonu. W Caseworld.pl znajdziesz szeroki wybór szkieł, a także etui ochronne do telefonów Apple iPhone.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl