Szkło hartowane / folia do iPhone 6/6s

Zabezpieczenie telefonu wartego dużą sumę pieniędzy powinno istnieć w naszej naturze jako instynkt samozachowawczy. Kto bowiem lubi tracić pieniądze przez przypadek? Nikt. A taką właśnie stratą jest rozbicie ekranu naszego telefonu. Warto więc pomyśleć o odpowiedniej ochronie i zakupić folię ochronną lub szkło hartowane do iPhone 6/6s. Jest to podstawa i konieczność aby uniknąć przykrych niespodzianek, które mogą przytrafić się naszemu Apple. Co warto kupić? Czy folia ochronna będzie lepsza od szkła hartowanego, czy może odwrotnie. Jakie właściwości mają obie te propozycje? Z całą pewnością i bez dwóch zdań są lepszym zabezpieczeniem niż nagi telefon, o czym więcej piszemy poniżej. Zobacz również etui na iPhone 6 i 6s w naszym sklepie.

Obecnie cena telefonu potrafi przekroczyć sumę kilku tysięcy złotych, dlatego tak ważne jest zabezpieczenie ekranu instalując szkło hartowane do iPhone 6 i 6s lub folię ochronną. Zachowanie smartfona w idealnym stanie jak najdłużej jest naprawdę wymagające, ale na szczęście dzięki akcesoriom GSM jest to jak najbardziej wykonalne. Przed zakupem szkła lub folii warto do smartfona Apple zapoznać się ze specyfikacją konkretnego produktu i sprawdzić czy spełni nasze wymagania. Do pełnej ochrony telefonu polecamy również zakup etui na iPhone 6 i 6s, które oprócz zabezpieczenia umożliwia również spersonalizowanie wyglądu urządzenia.

Szkło hartowane na iPhone 6/6s – czy warto?

To tak jakbyśmy pytali, czy warto założyć kask jeżdżąc na motocyklu. Oczywiście, że warto. Ze względu na bezpieczeństwo. Przede wszystkim warto wiedzieć, że szkło hartowane nie wpływa na jakość i czułość dotykowego ekranu. Jest dla niego wręcz bardzo dobrym dodatkiem. Dlaczego? Ze względów bezpieczeństwa. Podniesienie tego ostatniego powoduje zminimalizowanie ewentualnych strat, gdy nasz telefon przypadkowo upadnie na ziemię. Szkło hartowane do iPhone 6/6s to wręcz obowiązek. Wydatek kilku tysięcy złotych na telefon usprawiedliwia kupienie dobrej jakości szkła za ponad 100 złotych.

Przede wszystkim warto myśleć o zabezpieczeniu swojego telefonu przed wszystkimi czynnikami zewnętrznymi. Tym, który jest nieco związany z nami, to na pewno przypadkowe upadki. I tak samo, jak warto kupić szkło hartowane bądź folię do Apple iPhone 6/6s, tak samo warto zainwestować w dodatkowe ubezpieczenie telefonu. Wymiany elementów telefonu, takich jak matryca, bywają niezwykle kosztowne. Wiemy z doświadczenia, że przezorność ma wielkie znaczenie. Po fakcie, po upadku i stłuczeniu wyświetlacza, bez szkła na telefonie, bez ubezpieczenia, zwykle czeka nas wydatek blisko tysiąca, lub nawet ponad tysiąca złotych na naprawy.

Folia poliwęglanowa czy szkło hartowane?

Szkło hartowane ma bardzo specyficzne i ważne właściwości. Dużo lepiej zabezpiecza telefon przed ewentualnymi zniszczeniami niż folia ochronna. I to podstawowa różnica, o której powinien pamiętać absolutnie każdy. Charakterystyczną cechą szkła hartowanego do iPhone 6 i 6s jest fakt całkowicie innego pękania niż w przypadku tradycyjnego szkła. To, które zakładamy na telefon pęka, pozostawiając nieostre krawędzie, co uniemożliwia zranienie dłoni. Folia poliwęglanowa jest natomiast najprostszym zabezpieczeniem ekranu jakie możemy sobie wyobrazić. I tak jak napisaliśmy na początku, nie chroni ona jednak ekranu w sposób tak skuteczny, jak robi to szkło hartowane. Często jest także bardzo cienka i matowa, dzięki czemu nie widać na niej śladów po palcach.

Jakie szkło hartowane do Apple iPhone 6/6s?

Nie ma znaczenia to, jaki model telefonu jest Twoim ulubionym i jaki posiadasz. Ważnym jest, aby dobrać odpowiednie zabezpieczenie, powodujące delikatny spokój ducha i mniej zmartwień związanych z ewentualnym rozbiciem ekranu. Nie ma też większego znaczenia, czy będzie to szkło hartowane, czy folia ochronna do Apple iPhone 6/6s. Istotne, aby zadbać o smartphone w odpowiedni sposób. W Caseworld.pl znajdziesz ofertę kilku markowych producentów, którzy tworzą bardzo dobrej jakości szkła i folie ochronne. Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na Spiegen Glas.Tr Slim, czy Hofi Hlass Pro+, szkło, które nie wpływa na wyświetlane przez ekran barwy i jest bardzo odporne na zarysowania. W tym miejscu należy zaznaczyć, aby zawsze sprawdzać jakość szkła i jego odporność – gdy na opakowaniu zobaczymy oznaczenie 9H, możemy być przekonani o produkcie dobrej jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl