Szkło hartowane / folia do iPhone 5/5S/SE

Telefony w obecnych czasach są bardzo narażone na uszkodzenia ekranu przez nasz szybki tryb życia. Raz włożymy telefon razem z kluczami do torebki, innym razem położymy ekranem w dół na murku obok ławki, a jeszcze innym przez przypadek nam coś na niego spadnie. W każdym z tych przypadków wyświetlacz jest narażony na uszkodzenia i zarysowania. Warto więc zaopatrzyć się w folię lub szkło hartowane do iPhone 5/5S/SE, aby nasz telefon pozostał zawsze bezpieczny, a my spokojni. Wszystkie produkty, które można u nas znaleźć są wyprodukowane przez czołowych producentów, a materiały wykorzystane do ich produkcji najwyższej jakości. Aby w pełni zabezpieczyć nasz smartfon polecamy zaopatrzyć się również etui na iPhone 5/5S/SE.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie szkło hartowane do iPhone 5/5S/SE?

Aby odpowiedzieć na to pytanie należy najpierw wyjaśnić jakie są różne opcje zabezpieczenia ekranu. Podstawowym zabezpieczeniem jest folia na ekran, która ledwo zauważalna w codziennym użytkowaniu zabezpiecza nas od rys lub otarć, ale może polec w starciu z czymś twardszym lub uderzeniem. Kolejnym rodzajem zabezpieczenia jest szkło hartowane, które mimo większej grubości niż folia, także jest niezauważalne przy codziennym używaniu smartfona. Szkło zapewnia ochronę przed rysami, lekkimi uderzeniami czy upadkami. Połączeniem i kompromisem pomiędzy powyższymi rozwiązaniami jest szkło hybrydowe do iPhone 5/5S/SE,  które jest cieńsze niż zwykłe szkło hartowane zapewnia równie mocną ochronę wyświetlacza. Ciekawym produktem dostępnym w naszym na sklepie jest też szkło na ekran w płynie marki Spigen. Rozwiązanie to jest łatwe w aplikacji zapewnia dobrą ochronę od zarysować lub otarć.

Jak widać wybór rozwiązań zabezpieczeń wyświetlacza naszego smartfona jest bardzo duży. Dla każdej osoby liczy się inna cecha takiej ochrony i to do użytkownika powinna być najlepiej dopasowania. Jeżeli stawiamy na podstawową ochronę, zachowując przy okazji jak największą smukłość i niezauważalność warto wybrać folię ochronną do iPhone 5/5S/SE, licząc się z mniejszą ochroną jaką zapewnia niż szkło hartowane. Osoby, które nie mogą zdecydować się które z rozwiązań wybrać, powinny przemyśleć zakup szkła hybrydowego, które idealnie łączy zalety innych produktów. Każdy użytkownik powinien rozważyć jakich cech od ochrony wyświetlacza oczekuje i wybrać odpowiednie dla siebie zbepieczenie.

Jakiej firmy szkło hartowane do iPhone 5/5S/SE?

Rozważając różne opcje zabezpieczenia na ekran naszego smartfona warto sprawdzić jaka firma je wyprodukowała. Produkty znanych i cenionych marek takich jak Spigen lub 3mk, są stworzone z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu użytkownik ma pewność idealnego dopasowania i ochrony. Jest to bardzo ważne gdyż złe dopasowanie może utrudniać korzystanie z urządzenia, osłabić reakcję na dotyk lub zniekształcić kolory ekranu. Również materiały wykonania są bardzo istotne, gdyż to dzięki nim, folia ochronna nie jest całkowicie porysowana od pierwszego kontaktu z kluczami, a szkło hartowane nie odstaje w newralgicznych punktach od ekranu. Warto więc zwracać uwagę na producenta kiedy wybieramy folię lub szkło hartowane do iPhone 5/5S/SE.

Folia ochronna lub szkło hartowane na telefon – czy warto?

Nie tylko warto, ale wręcz mocno zalecanym jest aby zaraz po zakupie założyć na ekran smartfona dodatkowe zabezpieczenie. Uchroni nas to przed nieprzyjemnymi przygodami z naprawianiem wyświetlacza w serwisie, co zresztą jest bardzo kosztowne, lub korzystaniem z potłuczonego ekranu. Taka warstwa zabezpieczająca jak folia czy nawet szkło hartowane do iPhone 5/5S/SE na co dzień jest ledwo zauważalna, a może oszczędzić nam wiele pieniędzy i dać dużo spokoju w codziennym użytkowaniu smartfona.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl