Szkło hartowane / folia do iPhone 13 Pro Max

Z roku na rok sprzedaż szkieł hartowanych znacznie rośnie. Wynika to z coraz większej troski oraz świadomości użytkowników smartfonów, dotyczącej ochrony wyświetlacza swojego telefonu. Szkło hartowane chroni przed skutkami upadku, bez negatywnego wpływu na komfort płynący z użytkowania telefonu. Dodatkowo założenie takiej ochrony jest znacznie tańsze niż późniejsza naprawa wyświetlacza. W naszej ofercie mamy szeroki wybór szkieł hartowanych do iPhone 13 Pro Max, wyłącznie od sprawdzonych producentów. Dla gwarancji pełnej ochrony zalecamy zaopatrzyć się w etui do iPhone 13 Pro Max.

Szkło hartowane SpaceCase 5D do iPhone 13 Pro Max

 Szkło hartowane SpaceCase 5D do iPhone 13 Pro Max
Szkło hartowane SpaceCase 5D do iPhone 13 Pro Max

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,00 zł
szt.

Szkło na aparat SpaceCase do iPhone 13 Pro/13 Pro Max

 Szkło na aparat SpaceCase do iPhone 13 Pro/13 Pro Max
Szkło na aparat SpaceCase do iPhone 13 Pro/13 Pro Max

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,00 zł
szt.

Szkło hartowane POF Full Cover Glass do iPhone 13 Pro Max

Szkło hartowane POF Full Cover Glass do iPhone 13 Pro Max
Szkło hartowane POF Full Cover Glass do iPhone 13 Pro Max

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,00 zł
szt.

Szkło hartowane do iPhone 13 Pro Max, jakie wybrać?

Na początek odpowiedzmy sobie na pytanie, czym charakteryzuje się dobre szkło ochronne lub folia ochronna na naszego smartfona? Przede wszystkim produkt musi mieć odpowiedni poziom twardości. Standardem na rynku jest 7H. Często możemy również spotkać szkło o twardości 9H, które rekomendujemy. Taki poziom twardości pozwoli na najwyższy poziom ochrony naszego wyświetlacza. Kolejną kwestią jest jakość materiału, z jakiego szkło jest wykonane. Najlepszą formą ochrony dla naszego wyświetlacza będzie szkło hartowane, jak POF Full Cover Glass cieszące się aprobatą wśród użytkowników. Bardziej ekonomiczną wersją zabezpieczającą dla naszego ekranu, będzie folia ochronna, przy czym trzeba pamiętać, że nie zabezpieczy ona ekranu w taki sposób, jak dobrej jakości szkło hartowane.

Jakiej firmy szkło hartowane do iPhone 13 Pro Max?

Z roku na rok coraz więcej firm oferuje akcesoria do smartfonów, w tym folie i szkła hartowane. Jak nie pogubić się w nawale nowych możliwości i uniknąć przy wyborze producenta bólu głowy? Szukając odpowiedniego szkła hartowanego do iPhone 13 Pro Max, warto zwrócić uwagę na producentów takich jak POF oraz SpaceCase. Producenci Ci starannie przygotowują swoje produkty, a dzięki stałym konsultacją z klientami, ciągle udoskonalają swoje produkty, które możecie znaleźć na naszej stronie internetowej.

Szkło czy folia do iPhone 13 Pro Max?

Na początek trzeba zdać sobie sprawę, że każdy telefon potrzebuje dodatkowej ochrony wyświetlacza. Od tego, w jaki sposób będziemy użytkować nasz smartfon zależy to czy powinniśmy założyć szkło hartowane, czy wystarczy nam sama folia ochronna. Szkło hartowane do iPhone 13 Pro Max jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli zależy nam na ochronie naszego smartfona. Najlepiej zabezpieczy telefon przed upadkami i trwałymi uszkodzeniami. Mimo tego, iż jest grubsze od folii ochronnej, nie wpływa negatywnie na komfort korzystania z ekranu oraz nie wpływa negatywnie na wyświetlanie kolorów. Natomiast jeśli ostrożnie korzystamy ze smartfona, w zupełności wystarczy bardziej ekonomiczna folia ochronna. Zabezpieczy ona wyświetlacz przed zarysowaniem.

Czy warto założyć szkło hartowane lub folię ochronną na telefon?

Zdecydowanie warto! Nie ma lepszej drogi do zabezpieczenia naszego wyświetlacza niż założenie szkła hartowanego lub folii ochronnej na iPhone 13 Pro Max. Unikniemy w ten sposób kosztownej naprawy w przypadku rozbicia wyświetlacza. Będziemy mogli nosić telefon w jednej kieszeni czy też torebce wraz z kluczami do domu, bez obaw, że zarysują nasz wyświetlacz. Dlatego też inwestycja w ochronę naszego wyświetlacza, powinna być priorytetem po zakupie nowego telefonu. Szkła hartowane oraz folie ochronne najwyższej jakości możecie znaleźć na naszej stronie internetowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl