Szkło hartowane / folia do iPhone 13 Pro

Szkła hartowane cieszą się coraz większym powodzeniem wśród użytkowników smartfonów. Wynika to z coraz bardziej rosnącej świadomości oraz troski o nasze telefony. Szkło hartowane chroni ekran naszego smartfona przed zbiciem czy też zarysowaniem przy upadku z wysokości. Warto zaznaczyć, że nie wpływają one na komfort użytkowania smartfona. Aby jednak w pełni zadbać o ochronę naszego telefonu, zalecamy zaopatrzyć się w etui do iPhone 13 Pro.

Jakie szkło hartowane do iPhone 13 Pro wybrać?

Podczas wyboru szkła hartowanego warto zastanowić się jakiego rodzaju ochrony wyświetlacza potrzebuje nasz iPhone 13 Pro. Na rynku największą popularność zdobyły szkła hartowane, szkła hybrydowe, płynne szkła oraz folie ochronne. Przed zakupem musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy nasz smartfon potrzebuje najmocniejszego szkła dostępnego na rynku, czy może wystarczy standardowe szkło lub też folia. Pamiętajmy, że im na lepsze i bardziej wytrzymałe szkło się zdecydujemy, tym też jego cena będzie wyższa. Szkło hartowane do iPhone 13 Pro, takie jak POF Full Cover Glass idealnie zabezpieczy wyświetlacz naszego smartfona, przy czym nie wpłynie negatywnie na funkcjonalność, czy też jego jakość.

Szkło hartowane do iPhone 13 Pro, jakiej firmy?

Aby szkło hartowane w zadowalającym stopniu zabezpieczyło naszego smartfona, musi być ono wykonane z wysokiej jakości materiału. Najtańsze produkty o niskiej jakości wykonania pękną po paru tygodniach użytkowania. Dlatego powinniśmy wybierać szkło hartowane do iPhone 13 Pro od sprawdzonych producentów. Takimi producentami są POF lub SpaceCase. Wspomniani producenci oferują szeroką gamę produktów, spośród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Folia poliwęglanowa czy szkło hartowane?

Zakup folii poliwęglanowej lub szkła hartowanego powinien być priorytetem dla każdego, kto decyduje się na zakup nowego smartfona. Istnieją różnice jeśli chodzi o wybór pomiędzy szkłem hartowanym, a folią poliwęglanową. Pierwszą z nich jest oczywiście cena. W przypadku folii jest ona niższa. Co za tym idzie, w przypadku ochrony naszego iPhone'a 13 Pro, lepiej sprawdzi się szkło hartowane. Niektóre folie mniej znanych producentów potrafią zniekształcić kolor i kontury wyświetlanego obrazu. Ważne więc, by wybrać tą od sprawdzonych producentów. Jeśli nie zamierzamy wystawiać naszego smartfona na ekstremalne próby, folia poliwęglanowa powinna w zupełności wystarczyć. Natomiast, gdy zależy nam na solidnym zabezpieczeniu wyświetlacza, wybralibyśmy szkło hartowane do iPhone 13 Pro

Folia poliwęglanowa lub szkło hartowane czy warto?

Oczywiście, że warto! Wyświetlacz jest najważniejszym elementem naszego smartfona. Bez niego telefon będzie bezużyteczny. Uszkodzenie tego elementu oznacza w najlepszym wypadku kosztowną naprawę i konieczność rozstania się na co najmniej kilka dni. Chyba nikt nie lubi rozstawać się z dopiero co zakupionym smartfonem i oddawać go do naprawy. Można temu zapobiec, zaopatrując się w szkło hartowane do iPhone 13 Pro. W naszym sklepie mamy bardzo szeroki wachlarz wyboru folii ochronnych, oraz szkieł hartowanych, dzięki którym unikniesz wyżej opisanych sytuacji i będziesz mógł dłużej cieszyć się życiem z twoim nowym smartfonem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl