Szkło hartowane / folia do iPhone 11

Utrzymany w idealnej kondycji wyświetlacz to serce naszego telefonu. To dzięki niemu komunikujemy się ze światem i ważnym jest, aby był odpowiednio i skrupulatnie zabezpieczony, szczególnie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Na rynku znajdują się zarówno folie ochronne jak i szkła hartowane do Apple iPhone 11, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagającego użytkownika telefonu. Różnice pomiędzy folią i szkłem hartowanym są znaczące i bardzo ważne. Szczególnie jeśli chodzi o zabezpieczenie, ale i cenę produktu. Wydając pieniądze na doskonały telefon od Apple, warto, aby ten był odpowiednio zabezpieczony w razie upadku. Polecamy również zakup etui na iPhone 11.

Szkło hartowane do Apple iPhone 11 - co wybrać?

Podobnie jak etui, które najczęściej zabezpiecza tył i boki naszego telefonu, tak warto pomyśleć o tym, aby przód, był równie bezpieczny. Przecież to właśnie stłuczenie ekranu nie pozwala nam dalej użytkować naszego iPhone`a, uprzykrza dostęp do najpotrzebniejszych funkcji telefonu i pozbawia kontaktu ze światem. Przód telefonu doskonale chroni szkło hartowane lub folia ochronna.

Jak powszechnie wiadomo, ekran telefonu jest narażony na olbrzymią liczbę niebezpieczeństw. Nie wszystkie sprzęty zawierają fabryczne zabezpieczenia. W tym miejscu z pomocą przychodzą właśnie folie zabezpieczające oraz szkła hartowane do Apple iPhone 11, doskonale docięte i pasujące do każdego modelu telefonu, w tym także do produktów Apple i iPhone 11. W sklepie caseworld.pl znajduje się niezwykle szeroki wybór szkieł hartowanych do Apple iPhone 11.

Szkło hartowane czy folia ochronna do iPhone 11?

Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Atutem folii na pewno jest ich niższa cena. Jest niestety mniej odporna na czynniki zewnętrzne niż szkło hartowane. Należy jednak pamiętać, że grube, tanie i słabe jakościowo folie oczywiście wpływają na jakość użytkowania naszego, dotykowego przecież telefonu. Warto więc wybrać dobrą jakościowo folię, jeśli zdecydujemy się na takie rozwiązanie. Szkło hartowane stanowczo lepiej zabezpiecza iPhone`a, do tego jest łatwiejsze w montażu oraz jest dużo trwalsze aniżeli najlepsza nawet folia na telefon. Ponadto, w przeciwieństwie do folii, szkło hartowane w żaden sposób nie ogranicza czułości dotyku ekranu. Należy też wspomnieć, że szkła nie przekłamują kolorów wyświetlanych przez naszego Apple iPhone 11.

Jakie szkło hartowane na Apple iPhone 11?

Szkło hartowane do Apple iPhone 11, tak jak zresztą do każdego innego telefonu, to bardzo bezpieczne i odporne na różnicę temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne. Dlaczego mówi się, że szkło hartowane jest bezpieczniejsze od zwykłego? Chodzi przede wszystkim o sposób pękania. Szkło hartowane, które jest zbudowane z sieci mikrokryształków rozpada się przy pęknięciu na małe kawałeczki, które nie posiadają ostrych krawędzi. Branże, w których wykorzystuje się szkło hartowane najczęściej, to przede wszystkim branża budowlana oraz samochodowa – z wyjątkiem oczywiście branży GSM, która wykorzystuje olbrzymie ilości szkła hartowanego.

Wybór szkła hartowanego może sprawiać podobny problem, co wybór etui do telefonu. Wśród nich są między innymi minimalistyczne, całkowicie przeźroczyste szkła hartowane od Hofi Glass, które nie zniekształca kolorów emitowanych przez Apple iPhone 11. Jest lekkie i odporne na zarysowania. Zupełnie inną kategorią szkła hartowanego do iPhone 11 będzie Spigen ALM Glas.Tr Slim, podwójne, z powłoką oleofobową i hydrofobową, co ogranicza powstawanie tłustych plam. Dodatkowo szkło to pasuje do każdego etui firmy Spigen.

W sklepie caseworld.pl znajdziesz z całą pewnością to, czego potrzebujesz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl