Jakie szkło hartowane na Huawei P30 Pro?

Jakie szkło hartowane na Huawei P30 Pro?

Zależy Ci na bezpieczeństwie Twojego smartfona? Statystyki pokazują, że najczęstszym skutkiem upadku telefonu jest uszkodzony ekran. To właśnie ten element powinien być przez nas zabezpieczony w pierwszej kolejności, gdyż jest najbardziej wrażliwy, a jednocześnie najbardziej potrzebny. Szkło hartowane do Huawei P30 Pro to popularne rozwiązanie, które zapobiega uszkodzeniu wyświetlacza. Jest stosunkowo tanie, łatwe w aplikacji oraz szeroko dostępne. Jak jednak wybrać odpowiednie szkło spośród tysięcy ofert? Którym producentom warto zaufać oraz jaki rodzaj szkła najlepiej zabezpieczy ekran smartfona? W tym wpisie poznamy odpowiedzi na te pytania oraz otrzymamy propozycję kilku sprawdzonych produktów na telefon Huawei P30 Pro.

Czy marka produktu ma znaczenie?

Dla osób, pierwszy raz spotykających się z tematem ochrony ekranu, lub nigdy niewybierających osobiście odpowiednich produktów do tego celu, ilość możliwości może być przerażająca. Na rynku dostępnych jest tysiące podobnych szkieł od różnych producentów. Warto w tym wypadku poszukiwania rozpocząć od odfiltrowania jedynie renomowanych marek, dzięki czemu pula możliwości zostanie znacznie zmniejszona. Jeżeli zależy nam na długotrwałej ochronie, idealnym dopasowaniu oraz przezroczystości warto zaufać czołowym firmom takim jak 3mk, Mocolo, Spigen czy T-Max. Ci producenci dbają na każdym etapie produkcji o wysoką jakość szkieł oraz na bieżąco udoskonalają je na podstawie opinii klientów. Takie szkło hartowane do P30 Pro, dzięki temu sprawdzi się idealnie na co dzień, nie zmniejszając funkcjonalności ekranu, a jednocześnie zabezpieczy go przed uszkodzeniem w trakcie upadku.

Szkło hartowane na Huawei P30 Pro – rodzaje i propozycje produktów.

Wiele osób rozróżnia jedynie 2 rodzaje zabezpieczeń ekranu smartfona: folia ochronna i szkło hartowane. Niewiele jednak z nas wie, że szkło szkle nierówne i każde z nich wykazuje inne właściwości ochronne i funkcjonalne. W tym wpisie wyróżniamy 3 rodzaje szkła na Huawei P30 Pro. Przy każdym z nich krótko opiszemy wady i zalety oraz dla kogo polecamy dany produkt. Również zachęcamy do zapoznania się z podanymi propozycjami konkretnych szkieł dostępnych w naszym sklepie. Są to wysokiej jakości produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Podstawowe szkło hartowane na Huawei P30 Pro

Jest to najprostszy i najpopularniejszy rodzaj szkła hartowanego na Huawei P30 Pro. Mimo tego nie oznacza to, że jest on gorszy lub też posiada mniejsza wytrzymałość. Dzięki swojej popularności producenci pragną dostarczać wysoką jakość produktów do klientów tak, aby zdobywać ich zaufanie i budować mocną pozycję firmy na rynku. Zaletami tego rodzaju szkła jest niska cena, łatwość aplikacji na ekran oraz szeroka dostępność. Niestety, ale to rozwiązanie posiada również wady, niewynikające z zaniedbań, a jedynie z możliwości produkcyjnych i technologicznych. Niekiedy szkło nie jest w stanie idealnie przylegać do krawędzi ekranu P30 Pro, a w niższej jakości produktach, po paru miesiącach powierzchnia szkła może być bardzo mocno porysowana.

Z naszej strony serdecznie polecamy szkło hartowane Spigen Glas.tr Slim do Huawei P30 Pro. Dzięki niewielkiej grubości, wynoszącej zaledwie 0,25 mm, na co dzień szybko zapomnimy o jego obecności na ekranie. Szkło ma twardość na poziomie 9H, czyli jest odporne na zarysowania ostrymi przedmiotami, a nawet niektóre upadki.

Szkło hartowane Spigen GLAS.TR Slim Huawei P30 Pro czarne

Szkło ochronne do Huawei P30 Pro w płynie

Ten rodzaj ochrony ekranu jest mało popularny, jednak niezwykle skuteczny i prosty w aplikacji. Specjalny płyn rozprowadza się po całej powierzchni ekranu P30 Pro i pozwala mu na niej zaschnąć. W ten sposób tworzy się bariera odporna na zarysowania i lekkie uderzenia, która w życiu codziennym doskonale zabezpieczy wyświetlacz. Wadami tego rozwiązania jest nieco mniejsza wytrzymałość niż tafli szkła hartowanego, jednak na co dzień praktycznie nie zauważymy różnicy. Z kolei ogromną zaletą jest niewidoczność tej warstwy na ekranie, co pozwala odnieść wrażenie pancernego wyświetlacza.

Polecanym przez nas produktem jest szkło na ekran w płynie Spigen Glas.tr Nano Liquid do Huawei P30 Pro. W zestawie otrzymujemy wszystko, co jest nam potrzebne do aplikacji oraz dokładany opis jej procesu. Jest on niezwykle łatwy i nie sprawi problemu nawet osobom początkującym w tym temacie.

Szkło na ekran w płynie Spigen Glas.tr Nano Liquid

Szkło do Huawei P30 Pro utwardzane światłem UV

Jest to najbardziej innowacyjny produkt w dzisiejszym zestawieniu. Dzięki specjalnemu kleju podatnemu na promieniowanie UV, szkło po całym procesie aplikacji przylega idealnie do ekranu Huawei P30 Pro, jest niezwykle wytrzymałe, a na co dzień jest praktycznie niewyczuwalne. Jego jedyną wadą jest wysoka cena za cały zestaw, jednak jest on wart wszelkich pieniędzy, gdyż gwarantuje poziom odporności, jakiej nie zapewni żaden inny produkt.

Jako eksperci możemy polecić szkło hartowane Mocolo UV Glass do P30 Pro, które w przystępnej cenie oferuje bardzo wysoki standard ochrony i wszystkie wyżej wymienione korzyści. Aplikacja wymaga nieco większej precyzji i uwagi, jednak nie jest wyjątkowo trudna i każdy powinien poradzić sobie bez problemu.

Szkło hartowane Mocolo UV Glass do Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro szkło hartowane – podsumowanie

W tym wpisie skupiliśmy się na 3. najczęściej spotykanych rodzajach szkieł zabezpieczających ekran Huawei P30 Pro. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki znacząco przyczynią się do podjęcia właściwej decyzji oraz znacząco ją ułatwią. Pamiętajmy, że niestety nie istnieje produkt idealny i każde szkło ma swoje wady oraz zalety. Wybierając produkty sprawdzonych producentów, znacząco zmniejszamy szanse na zakup wadliwego lub niepasującego szkła, które szybko straci swoje właściwości ochronne. Miejmy również na uwadze, że nawet najdokładniejszy opis nie zawsze rozwieje wszystkie nasze wątpliwości. Zachęcamy zatem do kontaktu z obsługą i niezniechęcania się, kiedy pierwszy zakupiony produkt nie będzie spełniał wszystkich naszych oczekiwań. Gdy jednak zastosujemy się do podanych przez nas wskazówek oraz poznamy nasze potrzeby, bardzo prawdopodobne, że zakupiona ochrona do P30 Pro okaże się być dla nas idealna i będziemy bardzo zadowoleni z naszego wyboru. Polecamy również zakup etui na P30 Pro - nasz smartfon będzie wtedy kompletnie zabezpieczony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl